Dzień Dziecka – Dzień Rodziny 2016 w MDK Zamość
W sobotę 28 maja 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 odbył się „Dzień Dziecka – Dzień Rodziny” zorganizowany wspólnie z Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu i Radą Rodziców MDK Zamość.
 
Światło i barwa - portrety Zamościan. Zaproszenie.
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza w dniu 31.05.2016 r. o godz. 17:00 na wernisaż wystawy pt.: „Światło i barwa - portrety Zamościan”, który odbędzie się w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość „Na Kamiennej”.
 
Najlepsze życzenia dla Mamy i Taty
Dnia 25 maja 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się „Koncert wiosenny – dla Mamy i Taty”. Wychowankowie zajęć MDK Zamość prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie przed swoimi najbliższymi. Koncert przygotował Pan Paweł Kołodziejczyk. Naszym rodzicom składamy najlepsze życzenia!
 
I Międzyszkolny Przegląd Taneczny - Zamość 2016 - wyniki
W dniu 24.05.2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu podsumowano II etap I Międzyszkolnego Przeglądu Tanecznego – Zamość 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka.
 
Nagrody dla wokalistów MDK Zamość
24 maja 2016 r. w Bursie Międzyszkolnej nr 1 w Zamościu odbył się Przegląd Piosenki w ramach projektu Wydziału Oświaty Miasta Zamość „Utalentowani”.
 
Nagrody dla wychowanków zajęć MDK
W dniu 24.05.2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju nastąpiło rozstrzygniecie XXIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje zakątki - Kwiaty Polskie” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
 
Inscenizacje - Zamość 2016. Komunikat
W dniu 25.05.2016 r. odbył się VII Przegląd Taneczny „Inscenizacje - Zamość 2016” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Zwierzęcy obyczaj - zaproszenie
Przedstawienie pt.:„ Zwierzęcy obyczaj ...”, które odbędzie się 3 czerwca o godz. 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu, adresowane jest do dzieci: tych młodszych i tych nieco starszych. Ale i dorośli mogą znaleźć coś dla siebie, bo „... najciekawsze jest to, o czym jeszcze nie wiecie...”.
 
II Drużynowy Turniej Wiedzy o Wielkiej Brytanii
Jak długa jest Tamiza? Ile stacji ma londyńskie metro? Ile waży mechanizm kuranta zegara Big Ben? W dniu 20 maja 2016 r. na te i podobne pytania odpowiedzi udzielili uczestnicy II Drużynowego Turnieju Wiedzy o Wielkiej Brytanii, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Wychowankowie MDK w teatrze
W niedzielę 22 maja 2016 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego wzięli udział w wyjeździe na spektakl „Mała Syrenka” w Teatrze Andersena w Lublinie.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY