VI Dziecięcy Przegląd Taneczny „Inscenizacje - Zamość 2015”
W dniu 22 maja 2015 r. obył się VI Dziecięcy Przegląd Taneczny „Inscenizacje - Zamość 2015” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W przeglądzie uczestniczyło blisko 389 młodych tancerzy reprezentujących 17 zespołów naszego regionu w trzech kategoriach wiekowych.
 
Komunikat VI Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży - Koziołek - Zamość 2015
W dniu 20 i 21 maja 2015 r. obył się VI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek” – Zamość 2015 r. organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W festiwalu uczestniczyło 75 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych.
 
Wystawa fotografii pt.: Kolory
W dniu 20 maja 2015 r. w Bursie Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu odbył się uroczysty wernisaż wystawy fotograficznej przygotowanej przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego i Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pt.: „Kolory”.
 
Postępowanie rekrutacyjne na zajęcia MDK
UCHWAŁA NR VII/66/2015 RADY MIASTA ZAMOŚĆ z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów
 
Międzynarodowe sukcesy wychowanków zajęć plastycznych MDK
Natalia Dobrowolska lat 9, Karolina Kasprzyk lat 11 i Jakub Szumowski lat 12 otrzymali wyróżnienia na międzynarodowych konkursach plastycznych.
 
Młodzi tancerze z MDK Zamość dla Honorowych Dawców Krwi
W dniu 16 maja 2015 r na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się druga edycja festynu „Honorowi dawcy krwi – dzieciom” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamościa Andrzeja Wnuka. Przed zamojską publicznością wystąpili wychowankowie zajęć tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Kwiaty dla Mamy
Z okazji zbliżającego się święta „Dnia Mamy” w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu dnia 16.05. 2015 r. Wychowankowie gr. II zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Wiolettę Brzozowską mogli wraz z rodzicami uczestniczyć w otwartych warsztatach plastycznych.
 
Wychowankowie MDK w Teatrze im. J. H. Andersena
W dniu 10 maja 2015 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego zorganizował wyjazd dla swoich wychowanków do Teatru im. J. H. Andersena w Lublinie.
 
Ogólnopolska nagroda plastyczna dla Marleny.
Marlena Mojżesz, lat 14 uczestniczka zajęć plastycznych grupy „Mały Artysta” Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu otrzymała nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „SZLAKIEM ORLICH GNIAZD".
 
Wystawa plastyczna w MDK - Motyle, ptaki i cudaki. Zdjęcia
W dniu 11 kwietnia 2015 r. o godz. 12.30 w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość odbył się uroczysty wernisaż wystawy plastycznej pt.:„Motyle, ptaki i cudaki…”. Jest to już druga zbiorowa ekspozycja prac plastycznych wychowanków MDK „Mały Artysta” przygotowanych pod okiem nauczyciela plastyki Pani Małgorzaty Magryta.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY