Wakacyjny Turniej Szachowy
W poniedziałek 29.08.2016 r. odbył się w MDK Zamość Wakacyjny Turniej Szachowy.
 
Zespoły MDK Zamość na XX Pikniku Rodzinnym
W dniu 28 sierpnia 2016 r. odbył się już XX Piknik Rodzinny organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. W. Łukasińskiego w Zamościu. Na scenie zaprezentowały się również grupy z MDK Zamość: Zespół Tańca Nowoczesnego „Raptis” i Zespół Wokalny. Wychowanków przygotowali Pani Anna Antoszczak i Pan Paweł Kołodziejczyk.
 
Wakacyjny Konkurs Plastyczny - Roztocze latem.
W dniu 24 sierpnia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbyło się podsumowanie Wakacyjnego Konkursu Plastycznego „Roztocze latem”.
 
Wakacyjne szachy w MDK
W poniedziałek 22.08.2016 r. odbyły się w MDK Zamość Wakacyjne Warsztaty z Odmian Szachów Klasycznych - kloc, mini szachy, antyszachy, szachy bajkowe.
 
„Quo vadis” Henryka Sienkiewicza lekturą Narodowego Czytania w 2016 roku.
Henryk Sienkiewicz (1846-1916) – powieściopisarz i publicysta, laureat Nagrody Nobla (1905) w dziedzinie literatury za całokształt twórczości, jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Tegoroczna lektura została wybrana podczas internetowego głosowania spośród pięciu propozycji.
 
MDK Zamość pakuje Tornistry Pełne Uśmiechów
Długopisy, kredki, flamastry, zeszyty, bloki rysunkowe i książki, te rzeczy można zapakować do Tornistra Pełnego Uśmiechów. Każdy może włączyć się w akcję Caritasu, by pomóc dzieciom z biednych rodzin przywitać nowy rok szkolny z radością i energią do zdobywania wiedzy.
 
Chorwacka wyspa Krk i Słowenia - warsztaty artystyczne.
Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w dniach 23 lipca - 1 sierpnia 2016 roku uczestniczyli w wakacyjnych warsztatach artystycznych w Chorwacji na wyspie Krk oraz Słowenii.
 
Kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017
 
Kalendarz roku szkolnego 2016/2017
 
Wakacyjne imprezy MDK Zamość
Wakacyjny Konkurs Recytatorski. Wędrująca Estrada – postaw na rodzinę. Festyn nad zalewem.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY