XXIV Ogólnopolski Sejmik Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Zamość 2017
Zaproszenie, program, karta zgłoszenia.
 
List Minister Edukacji Narodowej
Zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych. W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym zamieściliśmy numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest rozmowa z uczniami i zwrócenie uwagi na zagrożenia, które mogą ich spotkać.
 
„Leśmianowy zawrót głowy” - Zamość 2017. Zaproszenie
Harmonogram zajęć Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w okresie od dnia 26.06 do dnia 31.08 2017 r.
 
Teatralnie w MDK Zamość. Wiedźma.
W dniu 23 czerwca 2017 roku o godz. 18.30 na scenie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu miała miejsce prapremiera teatralna oparta na twórczości Bolesława Leśmiana pt.: "Wiedźma". Do spektaklu podsumowującego całoroczne zajęcia teatralne wychowanków starszej grupy, włączono dodatkowo oryginalne fragmenty poematu pt.: ,,Łąka” oraz wiersz pt.: ,,Karczma”. Wszystko także spod niepowtarzalnego pióra poety-notariusza.
 
Uroczyste podsumowanie zajęć tanecznych ZTN Raptis
W dniu 23 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się uroczysty koncert taneczny, który był jednocześnie podsumowaniem zajęć tanecznych prowadzonych przez Panią Annę Antoszczak. Koncert był także okazją do podziękowania rodzicom wychowanków za całoroczną współpracę.
 
Ten obcy i Wyspa Skrzebli w MDK Zamość
We czwartek 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.30 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się prapremierowy spektakl, zatytułowany ,,Ten obcy i Wyspa Skrzebli”, który był podsumowaniem całorocznych działań młodszej grupy wychowanków zajęć teatralnych prowadzonych przez nauczyciela MDK Pana Piotra Johaniuka.
 
Otwarcie zbiorowej wystawy prac młodych plastyków w MDK
W dniu 22 czerwca 2017 r. w Galerii Sztuki Dziecka „Na Kamiennej” odbyło się otwarcie zbiorowej wystawy prac młodych plastyków uczęszczających na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Wyróżnienia dla uzdolnionych wychowanków MDK
W dniu 22 czerwca 2017 r. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów Miasta Zamość, którzy zdobyli nagrody w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2016/2017. Uroczystość organizowana pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka
 
VI Międzynarodowy Mecz Szachowy
W środę 21 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu rozegrany został VI Międzynarodowy Mecz Szachowy pomiędzy młodzieżową drużyną Żółkwi z Ukrainy a drużyną MDK Zamość.
 
Uroczyste podsumowanie zajęć języka angielskiego.
W dniu 20 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć języka angielskiego.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY