Projekt „Tęczowe Wakacje w MDK” – Zamość 2015
Zapraszamy dzieci i młodzież do Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu na bezpłatne uczestnictwo w Projekcie „Tęczowe wakacje w MDK”, który trwa od 29 czerwca do 31 sierpnia 2015 r.
 
Podsumowanie działań Klubu Młodego Poligloty MDK Zamość
W dniu 25 czerwca 2015 r. o godz. 17 00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyła się uroczystość podsumowująca zajęcia języka angielskiego w roku szkolnym 2014/15.
 
Młodzi tancerze z MDK Zamość w Krośnie
W dniu 27. 06. 2015 r. wychowankowie zajęć tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyli w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "INTERMEDIUM 2015 w Krośnie.
 
Nowa wystawa w Galerii Fotograficznej MDK Zamość
W dniu 23 czerwca 2015 r. o godz. 17.30 w Galerii Fotograficznej MDK „Na poddaszu” odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć fotograficznych i wernisaż wystawy zdjęć pt.: „Nasze fotografie”. Autorami prac są uczestnicy zajęć fotograficznych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego prowadzonych przez Pana Andrzeja Szumowskiego.
 
Taneczny koncert pt.:„ Z całego serca dziękujemy.”
W dniu 23 czerwca 2015 r. o godz. 17 00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się Koncert Zespołu Tańca Nowoczesnego MDK „Raptis” pt.:„ Z całego serca dziękujemy”.
 
Komunikat z posiedzenia Komisji Konkursu - Wakacje marzeń – Zamość 2015”
Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka przy współpracy z Wydziałem Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 37 prac z 4 placówek.
 
Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
W dniu 20.06.2015 r. o godz. 12.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość „Na Kamiennej” odbyło się uroczyste podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt.: „Mój dom, moja ojczyzna, moja Europa”. Konkurs organizowany był pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Krzysztofa Hetmana oraz Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka przy współpracy z Zarządem Osiedla Kilińskiego oraz Radą Rodziców.
 
Dzieciaki Dziękują - relacja fotograficzna
W dniu 7 czerwca 2015 r o godz.15.00 na Rynku Wielkim w Zamościu odbył się koncert w wykonaniu zespołów artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w trakcie którego wręczono honorowe nagrody p.n. :„Dzieciaki Dziękują”
 
Nowa wystawa plastyczna w Galerii Sztuki Dziecka MDK
W piątek 19 czerwca 2015 r. w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” odbył się wernisaż wystawy plastycznej wychowanków zajęć plastycznych „Klubu Działań Plastycznych MDK”, prowadzonego przez nauczyciela MDK Zamość Panią Magdalenę Majer.
 
Dzień Dziecka – Dzień Rodziny - zdjęcia
W sobotę 13 czerwca 2015 r w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 wspólnie z Zarządem Osiedla Kilińskiego zorganizowano festyn rodzinny p.n.: "Dzień Dziecka – Dzień Rodziny".
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY