Wielkanoc 2019
Życzenia Świąteczne
 
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Zamość 2019
Komunikat z posiedzenia komisji I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Inspiracje twórczością Bolesława Leśmiana – Zamość 2019”
 
Kocie i psie sprawy - wyniki konkursu
Komunikat z posiedzenia komisji X Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno - Plastycznego „Kocie i psie sprawy” – Zamość 2019.
 
Wychowankowie MDK "zagrali dla Franka"
Dnia 14 kwietnia w Zamościu odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „Gramy dla Franka”. Wolontariusze zbierali pieniądze na leczenie 2,5-letniego Franka podczas imprez w Galerii Twierdza, hali OSiR oraz na Rynku Wielkim w czasie Kiermaszu Wielkanocnego. Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca, która doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca. U chłopca doszło do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu Franek przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów medycznych. Aby chłopiec mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz wielu osób o wielkim sercu podczas akcji udało się zebrać kwotę: 32,542,52 zł.
 
Kartka wielkanocna-protokół jury
Na konkurs wewnętrzny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu pod nazwą „Kartka Wielkanocna”- Zamość 2019 wpłynęły 122 prace.
 
Wiktoria laureatką w dziedzinie tańca
„Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła" – to hasło IX Festiwalu Talentów Młodzieży Zamość 2019, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowo Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk. Organizatorem jest Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu.
 
Fair play bez agresji
W dniu 11 kwietnia 2019r. odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu turniej e-sportowy „Fair play bez agresji”, który był realizowany w ramach XI edycji projektu „Przemocy mówię NIE – Zamość 2019”. Projekt objął swoim patronatem Prezydent Miasta Zamość- Pan Andrzej Wnuk, Komendant Straży Miejskiej w Zamościu oraz Komendant Policji w Zamościu. Współorganizatorem jest Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Zamościu.
 
Plastyczna interpretacja "Stacji Drogi Krzyżowej" z nagrodami
Wychowanki zajęć plastycznych grupy „Mały Artysta” Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu- Martyna Nowaczek oraz Justyna Rzemieniuk wywalczyły nagrody w XV Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie Plastycznym „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”. Filip Trześniewski i Karol Niemczycki otrzymali w w/w konkursie wyróżnienia. Opiekunem laureatów jest Pani Małgorzata Magryta. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 kwietnia godz. 12.00 w Galerii "Neptun". Organizatorem konkursu jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim.
 
Dłuższa przerwa w zajęciach ZTN Raptis
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 12 kwietnia do dnia 4 maja 2019 r. zajęcia taneczne z panią Anna Antoszczak nie odbędą się.
 
Osiągnięcia plastyczne MDK w konkursie wielkanocnym.
W dniu 5 kwietnia 2019 r. komisja konkursowa XII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku dokonała przeglądu i oceniła zgłoszone prace. W szczególności zwracała uwagę na samodzielność a także estetykę, oryginalność pomysłów, związek z tradycją oraz technikę wykonania. Po przeglądzie 650 prac plastycznych, jury postanowiło przyznać nagrody w kategoriach wiekowych i tematycznych.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY