Wychowankowie nagrodzeni w konkursie plastycznym „Mój Anioł- na drogach do wolności”
W VII Wojewódzkim konkursie plastycznym „Mój Anioł- na drogach do wolności” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty wyróżnienia otrzymały Natalia Kuśnierz lat 10 i Roksana Mróz lat 13 prace przygotowane zostały pod kierunkiem Pani Wioletty Brzozowskiej. Kwalifikacją do wystawy zostały wyróżnione prace naszych wychowanek Oliwi Zub lat 13, Martyny Szewc lat 13 (nauczyciel - Wioletta Brzozowska), Emilii Buczak lat 7, Kingi Konarskiej lat 10, Zuzanny Grzywińskiej lat 9, Oliwi Kuźmy lat 14 (nauczyciel - Magdalena Cieplechowicz-Buczak). Podsumowanie Konkursu i uroczyste otwarcie wystawy odbedzie się 14 grudnia, o godzinie 13.00, w Sali Lustrzanej Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 5a w Krasnymstawie. Serdecznie gratulujemy.
 
XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2019
Regulamin
 
Boże Narodzenie z nagrodami
W XXVII Konkursie Plastycznym „ Moje Boże Narodzenie” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty miło nam poinformować , że prace dwóch naszych wychowanek Justyny Rzemieniuk oraz Aleksandry Bondyry otrzymały nagrody w kategorii gimnazja. Laureatki wykonały swoje prace pod kierunkiem nauczycieli plastyki Małgorzaty Magryty oraz Magdaleny Cieplechowicz- Buczak.
 
Mikołajki u "Kornelek"
W dniu 7 grudnia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbyły się Mikołajki w Zespole Tanecznym „Kornelki”. Podczas spotkania wychowankowie Zespołu w czapkach Mikołaja bardzo aktywnie uczestniczyli w grach i zabawach integracyjnych. Śpiewali i tańczyli do wybranej muzyki świątecznej. Zwieńczeniem imprezy był wspólnie przygotowany Mikołajowy poczęstunek.
 
Spotkanie ze św. Mikołajem
W dniu 6 grudnia Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, podobnie jak wszystkie grzeczne dzieci na całym świecie odwiedził św. Mikołaj
 
X Andrzejkowy Turniej Szachowy już za nami
W piątek 30 listopada 2018 r w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się X Andrzejkowy Turniej Szachowy. Do rywalizacji przy szachownicach przystąpiło 27 wychowanków koła szachowego.
 
Konkurs plastyczny. Zaproszenie.
Regulamin Konkursu Plastycznego na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej – Zamość 2018.
 
X Andrzejkowy Turniej Szachowy. Zaproszenie
X Andrzejkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu z okazji Jubileuszu 70-lecia placówki. Regulamin
 
Sukcesy plastyczne naszych wychowanek
W dniu 25 listopada w Centrum Handlowym E.Leclerc w Zamościu podsumowano V Regionalny Konkurs Plastyczny „Ptaki egzotyczne”, na który wpłynęło 636 prac z 34 placówek. Wśród 40 nagrodzonych dzieci znalazły się wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.
 
Pierwsze dary dla Sztabu WOŚP Zamość.
Napływają już pierwsze dary do Sztabu nr 892 na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY