A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - WOŚP
Z wizytą u Jurka Owsiaka
W dniu 30 grudnia wizytą w Warszawie w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zakończony etap rekrutacji wolontariuszy na 23 finał WOŚP.

W dniu 30 grudnia wizytą w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zakończony etap rekrutacji wolontariuszy na 23 finał WOŚP. Wychowankowie MDK, a jednocześnie wolontariusze, udali się nocą do stolicy, by już z samego rana wraz z otwarciem Fundacji rozpocząć pracę. Na miejscu w tzw. „garażu krasnali”przygotowywali materiały do druku swoich identyfikatorów. Podczas żmudnej weryfikacji danych nie próżnowali i pomagali przygotować identyfikatory dla innych miast. Następnie po dopięciu formalności przygotowali identyfikatory dla wolontariuszy z Zamościa. Po ciężkiej krasnoludzkiej pracy zamojska młodzież zwiedziła całą siedzibę WOŚP, wzięła udział w przekazaniu samochodu na najbliższy finał dla WOŚP oraz oczywiście spotkała się z Jurkiem Owsiakiem.

Młodzieżowy Dom Kultury organizuje finał WOŚP już po raz kolejny.  Również w tym roku grupa 650 wolontariuszy z całego miasta będzie kwestowała na rzecz rozwoju diagnostyki oraz godnej opieki seniorów. MDK zaplanował w tym dniu szereg atrakcji: występy wokalne i taneczne, turnieje, pokazy oraz koncerty.  Zapraszamy. Sie ma!

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?