Wolontariusze Sztabu 892 Zamość odwiedzili Jurka Owsiaka.
W dniu 2 stycznia 2016 r. wolontariusze Sztabu 892 Zamość odwiedzili Jurka Owsiaka w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Tym samym oficjalnie został zakończony etap rekrutacji wolontariuszy w Zamościu na 24 Finał WOŚP.

Wychowankowie MDK Zamość wraz z opiekunem Panią Aleksandrą Baranowicz udali się do stolicy, aby na miejscu w tzw.: „garażu krasnali” przygotować materiały do druku identyfikatorów. Ostemplowali pieczątkami z serduszkiem wszystkie identyfikatory, okleili je specjalnymi hologramami oraz zalaminowani, tak aby każdy wolontariusz mógł bezpiecznie kwestować w dniu Finału.

Młodzież zwiedziła również całą Fundację i spotkała się z Jurkiem Owsiakiem, który nagrał materiał z pozdrowieniami dla Zamościa. Opowiedział  młodzieży o działaniach Fundacji oraz przekazał na licytacje i loterię bardzo ciekawe przedmioty ze swoimi autografami dla zamojskiego sztabu WOŚP: „Srebrne serduszko”- wydane z okazji 20-lecia WOŚP, kalendarze, plakaty, koszulki, płyty DVD, kubeczki, zegar ścienny, maskotkę i inne ciekawe przedmioty. Szef WOŚP pozdrowił wszystkich wolontariuszy oraz życzył wszystkim mieszkańcom naszego regionu „Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2016”.

 Dziękujemy!

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?