A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - WOŚP
Spotkanie WOŚP w Pałacu Prezydenckim w Warszawie
W środę 25 marca 2015 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie podsumowujące 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczył w nim Prezydent Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski wraz z małżonką, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak wraz małżonką oraz wolontariusze WOŚP z całego kraju m.in. przedstawiciele zamojskiego sztabu – nauczyciele MDK Zamość - Aleksandra Baranowicz i Andrzej Szumowski. Gości powitał Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski.

Podczas spotkania Jerzy Owsiak opowiedział o działaniach WOŚP i jej dokonaniach. W trakcie 23 Finału zebrano: 53 109 702,83 PLN. Zaprezentowano także filmy o finale Orkiestry i wyposażeniu, jakie jest kupowane dzięki zebranym środkom.  

 Prezydent Komorowski podziękował wolontariuszom za ich aktywność oraz poinformował o przekazaniu na licytację przejazd odrestaurowanym pojazdem - Cadillac 355D, sprowadzonym do Polski w 1935 roku dla Marszałka Józefa Piłsudskiego.  

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Przypomnijmy, że w rejonie działań zamojskiego sztabu w tym roku zebrano kwotę: 111 779,15 PLN.

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?