Nabór wolontariuszy zakończony!
Zamojski Sztab Nr 892 uprzejmie informuje, że w dniu 30 listopada 2016 r. zakończył nabór wolontariuszy na XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do sztabu zgłosiło się więcej chętnych na wolontariuszy niż posiadanych miejsc.

W dniu 15.01.2017 r. 500 wolontariuszy m.in. z Zamościa, Kalinowic, Wielączy Kolonia, Szczebrzeszyna, Szewni Górnej, Wysokiego, Złojca oraz Zwierzyńca będzie zbierało pieniądze „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim placówkom i szkołom za zaangażowanie i włączenie się w działania WOŚP w naszym regionie. Zapraszamy koordynatorów po odbiór specjalnie wygenerowanych oświadczeń. Po ich sprawdzeniu i podpisaniu przez wolontariuszy i ich opiekunów prawnych - członkowie sztabu WOŚP Zamość z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego udadzą się do Warszawy w celu przygotowania identyfikatorów.

Obecnie w Sztabie trwają pracę nad przygotowaniem puszek kwestarskich dla wolontariuszy.

Przed nami XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych do przekazywania darów rzeczowych np. drobnych upominków, gadżetów firmowych, kalendarzy itp. na loterię fantową  „Od serca dla WOŚP”. 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?