Za nami konferencja prasowa zamojskiego sztabu WOŚP o numerze 5535
Dnia 8 stycznia o godz. 12.00 w siedzibie Sztabu MDK Zamość na ul. Kamiennej 20 odbyła się konferencja prasowa, na której szef Sztabu Magdalena Cieplechowicz- Buczak przedstawiła założenia 28 Finału WOŚP .

W sztabie Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy Zamość o numerze 5535  trwają intensywne prace nad sprawnym przygotowaniem działań 28 Finału WOŚP naszym regionie. Celem akcji jest zbieranie środków pieniężnych dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Tegorocznemu finałowi przyświeca hasło „Wiatr w Żagle”.

Zebrane pieniądze tak jak co roku będą liczyć wolontariusze, nauczyciele MDK, osoby prywatne.  W Zamościu dzięki uprzejmości prezesa MZK Krzysztofa Szmita, osoby posiadające identyfikatory będą mogły przemieszczać się bezpłatnie komunikacją miejską. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy będą czuwały służby porządkowe – Policja i Straż Miejska, które apelują, aby w razie jakiegokolwiek poczuciu zagrożenia przez wolontariuszy  prosić o pomoc.

W Sztabie  przyjmowane są dary, które będzie można nabyć 11 stycznia podczas koncertu w Galerii Handlowej Twierdza, 12 stycznia podczas Turnieju Darta w Morandówce oraz  koncertu w Zamojskim Domu Kultury. W Twierdzy i ZDKu odbędą się też kiermasze z darami dla WOŚP.

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?