Informacja o utworzeniu Sztabu WOŚP
Miło nam poinformować, iż Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową Sztabu została Pani Magdalena Cieplechowicz - Buczak. XXVIII Finał zaplanowano na dzień 12 stycznia 2020 roku.

Środki zebrane podczas 28. Finału WOŚP (12 stycznia 2020 roku) przeznaczone zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.  Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania!

Poniżej zamieszczamy wzór ankiety oraz listy wolontariuszy, z prośbą o przekazanie ich osobom odpowiadającym za stworzenie grupy w konkretnych szkołach, placówkach i instytucjach. Pojedyncza grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.

Wypełnioną listę, podpisane ankiety oraz zdjęcia do identyfikatorów w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive) w rozmiarze co najmniej 800 x 600 pikseli, format JPG, należy przekazać w terminie od 4 do 29 listopada 2019 r. do Sztabu WOŚP mieszczącego się w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu.

Uwaga! Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia.

Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

Chętne osoby do liczenia pieniędzy w dniu Finału zapraszamy do zgłoszenia się u koordynatorów.

Prosimy o przemyślany i odpowiedzialny dobór osób chcących kwestować w dniu 12 stycznia 2020 roku.

Wolontariuszy indywidualnych zapraszamy do MDK Zamość w dniach od 4  -  29 listopada 2019 roku.

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości – nr tel. 84 638 44 46 ( w godzinach 8:00 – 16:00).

 

 

Dokumenty do pobrania:

ankieta-wolontariusza-28-finalu.pdf

tabela_dla_koordynatorów_WOŚP.docx

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?