25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 2017
Już po raz kolejny pragniemy zorganizować Sztab WOŚP w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Dnia 15 stycznia 2017 r. będzie on wspierał wolontariuszy z naszego regionu, kwestujących na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Zachęcamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do włączenia się w działania WOŚP w naszym mieście i regionie. Informujemy, że można składać ankiety wolontariusza w sekretariacie MDK przy ul. Kamiennej 20 do dnia 03.12.2016 r. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.mdk.zam.pl, pod numerem telefonu 84 638 44 46 lub pod adresem e-mail infomdkzamosc@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych do wsparcia naszych działań, które przyczynią się zwiększenia puli zgromadzonych środków przeznaczonych na tak szczytne cele.

Ankieta_do_zbiernia_danych_wolontariuszy.pdf

Uwaga! Do ankiety należy dołączyć aktualne zdjęcie w formie elektronicznej. Fotografia wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x600 pixeli i musi być w formacie jpg.

Regulamin_Wolontariusza_25._Finału_.pdf

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?