Wystawa Klubu Młodego Informatyka MDK Zamość
„Klub Młodego Informatyka” aktywnie włączył się w projekt pn.: „Przemocy mówię NIE”. Starsi wychowankowie wzięli udział w turnieju e-sportowym, natomiast młodsi przygotowali prace na wystawę pt. „Niemy krzyk”.

 

Inspiracją do pracy był obraz „Krzyk” Edvarda Muncha. Młodzi artyści rozpoczęli działania od zapoznania się z tym dziełem. Kolejnym krokiem były zajęcia wychowawcze o przemocy i dlaczego warto jej unikać. Wykonali zdjęcia na których należało oddać przerażenie i strach, jakie towarzyszą przemocy, a następnie wychowankowie zdobywając wiedzę i umiejętności obsługi  programów graficznych wykonali pracę.

Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce w MDK Zamość w dniu 28.04.2018. Wystawę otworzył Dyrektor MDK Zamość, Pan Andrzej Szumowski. Młodzi artyści mogli zaprezentować efekty swojej pracy rodzicom oraz zaproszonym gościom. Wychowankowie otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe kubki ufundowane przez Radę Rodziców MDK.

 Wszystkich chętnych i zainteresowanych zapraszam na zajęcia  stałe do pracowni informatycznej MDK Zamość. Do połowy czerwca trwają zapisy na kontynuowanie zajęć informatycznych. Nauczycielem prowadzącym zajęcia jest Pan Radosław Oktaba.

Fotografia: Ola Tymura

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?