A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Odkrywanie talentów
Wyniki - WKF- P dla dzieci i młodzieży „Kocie sprawy” – Zamość 2015
Na Konkurs Wojewódzki organizowany pod Honorowym Patronatem Pana Wojciecha Wilka – Wojewody Lubelskiego przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu przy współpracy z Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 1161 prac plastycznych oraz 115 prac fotograficznych z 86 placówek.

 

 

Komunikat z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno - Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Kocie sprawy” – Zamość 2015.

 Komisja w składzie:

1.    Stanisław Orłowski - fotograf, członek Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego – przewodniczący komisji,

2.    Mariusz Olszowski – fotograf, programista – członek komisji,

3.    Piotr Marzec – przedstawiciel Fundacji dla Zwierząt i Środowiska ZEA – członek komisji

4.    Beata Wyrostek – plastyk – członek komisji,

5.    Izabela Ostapińska – przedstawiciel Zarządu Osiedla Kilińskiego – członek komisji,

6.    Bożena Skiba – przedstawiciel Rady Rodziców MDK – członek komisji,

7.    Aleksandra Baranowicz – nauczyciel MDK – członek komisji,

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

 

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

 

Kategoria  I  – uczniowie szkół podstawowych klas 1-3

 

Nagrody:  

1.    Joanna Zarzecka, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, n-l Marta Chaber.

2.    Dominik Jurkiewicz, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Agata Fijewska – Pajdowska.

3.    Hanna Kwiatkowska, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Doktora J. Petera w Tomaszowie Lubelskim, n-l Małgorzata Łoza.

 Wyróżnienia:

1.    Oliwia Gruca, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach, n-l Wojciech Haberek.

2.    Nikola Piernikowska, lat 7, Szkoła Podstawowa im. Marii Curie – Skłodowskiej w Tarnogrodzie, n-l Joanna Karczmarzyk.

3.    Patrycja Parfianowicz, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Agata Fijewska – Pajdowska.

  

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych klas 4-6

 Nagrody:

1.    Iga Dobrowolska, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

2.    Bartosz Stadnik, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu,, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak.

3.    Amanda Mojżesz, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

 Wyróżnienia:

1.    Joanna Wdowiak, lat 12, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuny” w Lublinie, n-l Kinga Gołębiowska.

2.    Weronika Wiśniewska, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Iwona Jedlińska.

4.    Julia Sienkiewicz, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

 

Kategoria III – uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Nagrody:

1.    Diana Lipska, lat 19,  Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.    

2.     Agnieszka Grądecka, lat 15, Gimnazjum nr 3 w Świdniku, n-l Elżbieta Kulczyńska. 

3.    Marlena Mojżesz, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

 Wyróżnienia:

1.    Renata Bronikowska, lat 21, Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zamościu, n-l Jadwiga Skrzyńska.

2.    Adrianna Kościesza, lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Agata Fijewska – Pajdowska.

3.    Konrad Niemczuk, lat 14, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu, n-l Helena Kamińska.

 

Przyznano nagrody specjalne:

 Nagrody specjalne Zarządu Osiedla Kilińskiego w Zamościu:

1.    Karolina Gaweł, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie, n-l Agnieszka Żuk – Słabek.

2.    Monika Parfianowicz, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Agata Fijewska – Pajdowska.

3.    Emilia Szwałek, lat 9, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuny” w Lublinie, n-l Kinga Gołębiowska.

 

Nagroda specjalna Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Środowiska ZEA:

1.    Paulina Mizerska, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Agata Fijewska – Pajdowska.

 

Nagroda specjalna Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu:

1.    Olga Witenberg, lat 14, Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej, n-l Agnieszka Zieleniak

 

Nagrody specjalne Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego:

 

 1.   Kacper Madejek, lat 16, Gimnazjum nr 3 Krężnicy Jarej, n-l Agnieszka Zieleniak

2.    Konrad Świder, lat 13, Zespół Szkół w Białce, n-l Grażyna Hankiewicz

3.    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

 

CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNA

 Kategoria I – uczniowie do lat 12

 Nagrody:

1.    Adam Piekarski, lat 12, Bialskie Centrum Kultury, n-l Małgorzata Piekarska, za cykl fotografii

2.    Aleksandra Filipiuk, lat 8, Szkoła Podstawowa w Jarosławcu, n-l Barbara Sagata, za cykl fotografii

3.    Dominik Kopieć, lat 8, „Życie codzienne – 1”, „Życie codzienne – 3”,  Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Anna Borowska

 Wyróżnienia:

1.    Weronika Zalewska lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Andrzej Szumowski

2.    Katarzyna Zielińska, lat 11, Zespół Szkół w Białce, n-l Grażyna Hankiewicz

 

 Kategoria II – uczniowie powyżej lat 12

Nagrody:

1.    Dominika Kwietniewska lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Andrzej Szumowski

2.    Honorata Krupa, lat 15, Gimnazjum nr 5 w Zamościu, n-l Katarzyna Sochań, za cykl fotografii

3.    Klaudia Cuch, lat 14, Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś

Wyróżnienia:

1.    Justyna Krempla lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Andrzej Szumowski

2.    Alicja Malec, lat 14, Gimnazjum nr 3 w Księżnicy Jarej, n-l Agnieszka Zieleniak

3.    Błażej Niemczuk lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Andrzej Szumowski

 

Nagrody specjalne Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego:

1.    Justyna Rajda, lat 9, Szkoła Podstawowa nr w im. Marii Konopnickiej w Andrychowie, n-l Alicja Pietraszek

2.    Joanna Wiśniewska, lat 19, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Anna Asyngier – Kozieł, za cykl fotografii

 

Nagroda specjalna Marszałka Województwa Lubelskiego pana Sławomira Sosnowskiego:

1.    Aleksandra Seńko, lat 15, Gimnazjum nr 6 w Zamościu, n-l Violetta Lachowicz.

 

Jury składa serdeczne podziękowanie dla nauczycieli oraz uczniów za trud włożony w przygotowanie prac wykonanych w różnych technikach plastycznych.

 

Podsumowanie konkursu i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się dnia 26.03.2015 r. (czwartek) o godz. 13.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK, ul. Kamienna 20 w Zamościu.

 

Zapraszamy serdecznie.

 

Zamość, 11. 03.2015 r.

 

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?