Wiktoria laureatką w dziedzinie tańca
„Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła" – to hasło IX Festiwalu Talentów Młodzieży Zamość 2019, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowo Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk. Organizatorem jest Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu.

Komisja w składzie: pani Jolanta Kalinowska – Obst, pani Katarzyna Figura i pan Jerzy Tyburski oceniali uczestników w kategoriach muzyka i śpiew, małe formy sceniczne, sztuki plastyczne i fotografia, taniec i inne sztuki.

W festiwalu I miejsce w kategorii taniec i inne sztuki zdobyła wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury Wiktoria Antoszczak uczestniczka zajęć teatralno – tanecznych, które prowadzi pani Ewa Krupa – nauczyciel MDK.

Gratulujemy sukcesu.

JAK TRAFIĆ?