A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Odkrywanie talentów
VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech - zdrowe zęby”.
W dniu 16 lutego 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu podsumowano VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech - zdrowe zęby”.

Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu, Salonem Firmowym „Meblik” w Zamościu, Radą Rodziców MDK wpłynęło 489 prac z 35 placówek z województwa lubelskiego.

 Przyznano 27 nagród i wyróżnień, w tym 6 nagród specjalnych, które wręczyli lekarz stomatolog Pani Danuta Marcyniuk z Wielospecjalistycznego Centrum Stomatologicznego w Zamościu, Pan Stanisław Pasieczny artysta plastyk - Przewodniczący Jury , oraz Pan Andrzej Szumowski - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.

 Uroczystość, była też okazją do wręczenia podziękowań nauczycielom za przygotowanie prac przez swoich wychowanków.

Fundatorem nagród było MDK Zamość, Wielospecjalistyczne Centrum Stomatologiczne Sp. z. o.o w Zamościu  i  Salon Firmowy „ Meblik ” w Zamościu oraz Rada Rodziców MDK.

Wernisaż uświetnił Zespół Taneczny MDK „ Kornelki ”prowadzony przez  Panią Alę Bochniak, oraz Zespół Wokalny MDK prowadzony przez Pana Pawła Kołodziejczyka. Uroczystość, której koordynatorem z ramienia MDK była Pani Wioletta Brzozowska prowadziła Pani Aleksandra Baranowicz.

 Zdjęcia - Radosław Oktaba.

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?