A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Odkrywanie talentów
Kreatywna Fabryka Talentów – Zamość 2015
W dniu 14 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie projektu p.n.: „Kreatywna Fabryka Talentów – Zamość 2015”. Projekt realizowany był wspólnie przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego oraz Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi.

Projekt obejmował przeprowadzenie serii warsztatów w siedzibie MDK, których uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 z klas I - III. Prowadzącymi warsztaty byli nauczyciele MDK. Celem głównym projektu było rozbudzenie w dzieciach chęci rozwoju artystyczno - kulturalnego w ramach pracy z dziećmi rozpoczynającymi edukację.
Uroczyste podsumowanie odbyło się siedzibie MDK przy ulicy Kamiennej 20. Wśród dzieci biorących udział w projekcie i ich rodziców na widowni zasiedli zaproszeni goście: Pani Agnieszka Kowal Dyrektor Wydziału Oświaty UM Zamość, Dyrektor ZS Nr 1 Pani Dorota Pintal, radni miasta Zamość: Pani Marta Pfeifer, Pani Dorota Nowosad, Pani Wanda Sędłak, Pan Józef Marzec oraz zamojskie media.Podsumowanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektora MDK Andrzeja Szumowskiego i przybliżeniem założeń realizowanego projektu przez Dyrektor Zespółu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Panią Dorotę Pintal. Kolejnym punktem programu była prezentacja multimedialna przygotowana przez Pana Radosława Oktabę – koordynatora projektu z ramienia MDK, która przedstawiała dokumentacje fotograficzną wszystkich warsztatów odbywających się od października 2014 r. w placówce. 

Po wystąpieniach nadszedł czas na prezentacje osiągnięć dzieci, które pokazały elementy ukształtowane podczas warsztatów. Pierwszym blokiem był blok wokalny, gdzie klasa I a i I c zaśpiewały piosenki, zaś Zespół Wokalny MDK przygotowany przez Pana Pawła Kołodziejczyka pokazał jakie efekty przynosi wieloletnia i systematyczna praca na zajęciach. Przerwą między występami było podsumowanie konkursu plastycznego, w którym dzieci za pomocą rysunków przedstawiły swoją przygodę z MDK. Po plastykach występy rozpoczęli tancerze: klasa III c oraz grupy Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” z MDK prowadzony przez Panią Annę Antoszczak. Po występach uczestnicy warsztatów otrzymali nagrody książkowe za udział w konkursie plastycznym, pamiątkowe certyfikaty, kubeczki oraz karty uczestnika zajęć w MDK na rok 2015/16. Podsumowanie zakończył słodki poczęstunek – okazały tort ufundowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi. Koncert prowadziła Pani Aleksandra Baranowicz, która na zakończenie spotkania zaprosiła przybyłych gości do obejrzenia wystawy prac plastycznych wyeksponowanych w Galerii Sztuki Dziecka.

Relacja: 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?