Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Młodzieżowy Dom Kultury - Odkrywanie talentów
Feryjny Turniej Tańca Nowoczesnego „ Pierwszy krok”
W ramach działań feryjnych i otwartych warsztatów tańca nowoczesnego Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu w dniu 12.02.2015 r. odbył się Feryjny Turniej Tańca Nowoczesnego „ Pierwszy krok”. W turnieju uczestniczyło 23 tancerzy debiutantów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne przed zgromadzoną publicznością.

Tancerze startowali w trzech kategoriach tanecznych; maluchy, dzieci do 11 lat i młodzież powyżej 11 lat. Zmagania taneczne obserwowali jurorzy: Pani Ewa Krupa nauczyciel tańca Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu, sędzia główny turnieju i utytułowani wychowankowie Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” z imponującym stażem tanecznym: Patrycja Stachurska, Jan Żołyński i Piotr Kusy, za konsoletą zasiadła Weronika Kamińska. Młodzi tancerze reprezentowali różne style taneczne, komisja sędziowska dokonała trudnego wyboru ogłaszając ostatecznie wyniki tanecznych zmagań:

• w kategorii maluchy medale otrzymali: Agata Sawic, Maja Koczułap, Julia Mazurkiewicz, Justyna Swatko, Oskar Barabas i Filip Pluta,
  • w kategorii do 11 lat statuetki otrzymali: I miejsce Karolina Zygarlicka, II miejsce Julia Grzybowska, III miejsce Filip Ostasz, nagrodę specjalną za wykonanie impresji tanecznej otrzymała Helena Hojda,
  • w kategorii powyżej 11 lat statuetkami zostali nagrodzeni : I miejsce Wiktor Nurzyński, II miejsce Natalia Gajewska, III miejsce Sylwia Mulawa.

Dyplomami uczestnictwa oraz licznymi nagrodami rzeczowymi zostali obdarowani wszyscy debiutujący uczestnicy turnieju. Nagrody wręczał Pan Andrzej Szumowski Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. Prowadzenie i koordynacja turnieju nauczyciel tańca Pani Anna Antoszczak. Statuetki i medale zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury. Dziękujemy !

Wszystkim tancerzom gratulujemy udanych prezentacji tanecznych !

Zdjęcia: Ewa Krupa

JAK TRAFIĆ?