MDK - zamojska kuźnia talentów
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Oprócz szkół swoją działalność ożywiły również inne placówki edukacyjne, jedną z nich jest Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.
 
 
Młodzieżowy Dom Kultury to placówka wychowania pozaszkolnego. Właściwie nie ma ona wakacji, bo funkcjonuje również podczas miesięcy letnich. Ale od września oprócz zajęć, które były realizowane już w poprzednich latach pojawiły się nowe, atrakcyjne warsztaty rozwijające talenty młodych ludzi.

Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, a przy tym są bezpłatne – to dzięki wsparciu prezydenta Miasta Zamościa, który placówkę finansuje. Stąd ośrodek posiada również świetnie wyposażone sale warsztatowe. Ale zamojski MDK to również wspaniała atmosfera sprzyjająca rozwojowi dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywają się popołudniami od poniedziałku piątku i w sobotę przed południem. Zgodnie z przewidywaniami w tym roku szkolnym do Młodzieżowego Domu Kultury będzie przychodzić blisko 700 dzieci. Te, które uczęszczały tam w poprzednich latach wiedzą, że warto i że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Osoby zainteresowane ofertą młodzieżowego domu kultury pełną informację znajdą w samej placówce, czyli na ulicy Kamiennej 20 lub na stronie internetowej www.mdk.zam.pl.

Tegoroczną nowością będą warsztaty teatralne prowadzone przez zawodowego aktora Piotra Johaniuka. To może być nieoceniona gratka dla młodzieży marzącej o związaniu swojej przyszłości z aktorstwem.

 

Materiał opublikowano dzięki uprzejmości: 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?