XXIV Ogólnopolski Sejmik Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Zamość 2017
Zaproszenie, program, karta zgłoszenia.
 
Zapisy na zajęcia do MDK Zamość w roku szkolnym 2017/2018
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza dzieci i młodzież do nowo tworzonych grup na bezpłatne zajęcia w roku szkolnym 2017/2018. Wnioski o przyjęcie do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu należy składać od dnia 26.06.2017 r.
 
UCHWAŁA NR XXVIII/353/2017 RADY MIASTA ZAMOŚĆ
UCHWAŁA NR XXVIII/353/2017 RADY MIASTA ZAMOŚĆ z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów
 
Kontynuacja uczestnictwa w zajęciach MDK
Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uprzejmie informuje, że z dniem 1 kwietnia 2017 r. że, nasza placówka prowadzona przez Prezydenta Miasta Zamość rozpoczyna przyjmowanie deklaracji wychowanków o kontynuowaniu uczestnictwa w całorocznych, bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018. Deklarację wypełniają wychowankowie - uczestnicy zajęć, ich rodzice lub opiekunowie prawni. Zasady rekrutacji na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu wprowadza się na podstawie Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59).
 
Magda Kuroń Przewodniczącą Samorządu Wychowanków MDK Zamość
W dniu 28 września 2016 r. zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Polak Mały! Film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych
Jak wygląda godło Polski? Co symbolizują czerwień i biel? Dlaczego Mazurek Dąbrowskiego jest wyjątkową pieśnią? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w filmie animowanym dla najmłodszych uczniów. Polecamy!
 
Kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017
 
Plan zajęć MDK w roku szkolnym 2016-2017
Młodzieżowy Dom Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza na całoroczne, bezpłatne zajęcia pozalekcyjne.
 
Hymn MDK Zamość
Tekst hymnu. Muzyka
 
Zasady rekrutacji na zajęcia
Zasady rekrutacji i udziału dzieci i młodzieży w zajęciach MDK Zamość.
 
MDK - zamojska kuźnia talentów
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Oprócz szkół swoją działalność ożywiły również inne placówki edukacyjne, jedną z nich jest Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.
 
Zainwestuj w mądre wychowanie swojego dziecka!
Oferta bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu ul. Kamienna 20 w roku szkolnym 2014/2015.
 
Wymagania państwa wobec szkół i placówek oświatowych
Szanowni Państwo, opiekunowie, nauczyciele i rodzice. Publikujemy materiał filmowy przygotowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji dotyczący wymagań jakie stawia się przed współczesną placówką edukacyjną. Zachęcamy Państwa równocześnie do współpracy i współtworzenia jakości naszych działań, ponieważ pragniemy stale doskonalić naszą pracę w MDK.
 
Krasnoludki 2.0. - nie tylko dla rodziców, polecamy
Już niebawem rusza Ogólnopolska Inicjatywa Edukacyjna KURSOR. Jej inicjatorami są Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa NASK oraz Fundacja Nauka i Wiedza. Program skupia się na bezpieczeństwie w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności szkolnych.
 
Zapraszamy do MDK Zamość
 
Jak dojechać do MDK Zamość - mapa
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY