Wakacje w KORONIE
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, będzie organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich tj. od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku. Oferta pod nazwą „Wakacje w KORONIE” zapewni wszystkim zainteresowanym bezpieczny i ciekawy wypoczynek. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W naszej wakacyjnej ofercie znajdą się miedzy innymi zajęcia plastyczne, językowe, wokalne, teatralne, szachowe i informatyczne. Zajęcia fotograficzne, taneczne i rytmiczne będą odbywały się w formie teoretycznej przy użyciu narzędzi multimedialnych.

Odbywać się one będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:35.

Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych (druk dostępny będzie w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej) oraz zapoznanie się „Wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w okresie pandemii koronawirusa COViD-19 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu”.

Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki od 22 czerwca 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii letnich dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zam.pl. lub pod nr tel. 84 638 44 46.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

KARTA-KWALIFIKACJI-UCZESTNIKA_(1).doc

Procedury_MDK_Zamość-_21.05_.2020_(4)_.docx

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY