Bezpieczny wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży
Przed wakacjami – co warto wiedzieć?
 
Zakończenie przyjmowania deklaracji o kontynuowaniu uczestnictwa w zajęciach
Komunikat z pracy zespołu do spraw przyjmowania deklaracji wychowanków o kontynuowaniu uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w roku szkolnym 2017/2018.
 
„Leśmianowy zawrót głowy” - Zamość 2017. Zaproszenie
Harmonogram zajęć Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w okresie od dnia 26.06 do dnia 31.08 2017 r.
 
List Minister Edukacji Narodowej
Zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych. W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym zamieściliśmy numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest rozmowa z uczniami i zwrócenie uwagi na zagrożenia, które mogą ich spotkać.
 
Utalentowani wychowankowie MDK Zamość
Wychowankowie Młodzieżowego Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zdobyli czołowe miejsca w konkursach organizowanych przez Urząd Miasta pod patronatem Andrzeja Wnuka Prezydenta Miasta Zamość
 
Zapisy na zajęcia do MDK Zamość w roku szkolnym 2017/2018
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza dzieci i młodzież do nowo tworzonych grup na bezpłatne zajęcia w roku szkolnym 2017/2018. Wnioski o przyjęcie do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu należy składać od dnia 26.06.2017 r.
 
Polak Mały! Film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych
Jak wygląda godło Polski? Co symbolizują czerwień i biel? Dlaczego Mazurek Dąbrowskiego jest wyjątkową pieśnią? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w filmie animowanym dla najmłodszych uczniów. Polecamy!
 
Kontynuacja uczestnictwa w zajęciach MDK
Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uprzejmie informuje, że z dniem 1 kwietnia 2017 r. że, nasza placówka prowadzona przez Prezydenta Miasta Zamość rozpoczyna przyjmowanie deklaracji wychowanków o kontynuowaniu uczestnictwa w całorocznych, bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018. Deklarację wypełniają wychowankowie - uczestnicy zajęć, ich rodzice lub opiekunowie prawni. Zasady rekrutacji na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu wprowadza się na podstawie Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59).
 
Informacje dla rodziców
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2017 r. uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie „Informacje dla rodziców”. Będą się tam znajdować aktualne wiadomości dotyczące zmian w organizacji zajęć, informacje dotyczące naboru wychowanków na zajęcia pozalekcyjne oraz terminy spotkań z Radą Rodziców.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY