Zajęcia językowe odwołane z Panią Aleksandrą Baranowicz
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zajęcia z języka angielskiego z Panią Aleksandrą Baranowicz nie odbędą się do dnia 21 lutego 2018 r.
 
Nowe metody pracy w MDK Zamość
W dniu 7 grudnia Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uzyskał od firmy Microsoft status instytucji edukacyjnej i rozpoczął wdrażanie nowych metod w pracy z wychowankami oraz w organizacji pracy nauczycieli i pracowników.
 
Zajęcia taneczne odwołane z Panią Anną Antoszczak
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 13.02.2018 r. do 21.02.2018 r. zajęcia taneczne z Panią Anną Antoszczak nie odbędą się.
 
Rada Rodziców MDK Zamość 2017/2018. Nr konta.
Rada rodziców jest to demokratycznie wybrana grupa przedstawicieli rodziców wszystkich wychowanków placówki. W dniu 19 września 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu wybrano nowy Zarząd Rady Rodziców.
 
Zajęcia plastyczne odwołane z Panią Magdaleną Cieplechowicz - Buczak
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że ze względu na urlop dla poratowania zdrowia Pani Magdaleny Cieplechowicz - Buczak, zajęcia plastyczne w okresie od 01.12.2017 r.do 31.07.2018 r. nie odbędą się. Wszystkich rodziców zainteresowanych kontynuacją zajęć, zapraszamy do przepisania dzieci do innych nauczycieli prowadzących w obecnej chwili zajęcia plastyczne MDK.
 
Koncert Noworoczny zespołów artystycznych MDK Zamość - zdjęcia
W dniu 25.01.2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 odbył się „Koncert Noworoczny” w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Uroczystość odbyła się w Batalionowym Klubie w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 36 dzięki wsparciu Rady Rodziców MDK. Dziękujemy serdecznie za pomoc.
 
Zakaz parkowania
Uprzejmie informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży parkowanie bezpośrednio przed wejściem do MDK Zamość jest zabronione i wymaga specjalnego zezwolenia!
 
Zostań Dawcą. Pokonaj nowotwór krwi.
W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Bez względu na wiek, płeć czy dotychczasowy stan zdrowia - każdy może zachorować. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Na szczęście możesz pomóc.
 
Krasnoludki 2.0. - nie tylko dla rodziców, polecamy
Już niebawem rusza Ogólnopolska Inicjatywa Edukacyjna KURSOR. Jej inicjatorami są Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa NASK oraz Fundacja Nauka i Wiedza. Program skupia się na bezpieczeństwie w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności szkolnych.
 
Tygodniowy rozkład zajęć MDK Zamość
Tygodniowy rozkład stałych zajęć Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w roku szkolnym 2017/2018
 
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018
 
Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/ 2018?
Publikujemy przygotowaną przez resort edukacji broszurę dla rodziców pt. "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/ 2018?".
 
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
 
Zapisy na zajęcia do MDK Zamość w roku szkolnym 2017/2018
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza dzieci i młodzież do nowo tworzonych grup na bezpłatne zajęcia w roku szkolnym 2017/2018. Wnioski o przyjęcie do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu należy składać od dnia 26.06.2017 r.
 
Utalentowani wychowankowie MDK Zamość
Wychowankowie Młodzieżowego Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zdobyli czołowe miejsca w konkursach organizowanych przez Urząd Miasta pod patronatem Andrzeja Wnuka Prezydenta Miasta Zamość
 
List Minister Edukacji Narodowej
Zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych. W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym zamieściliśmy numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest rozmowa z uczniami i zwrócenie uwagi na zagrożenia, które mogą ich spotkać.
 
Polak Mały! Film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych
Jak wygląda godło Polski? Co symbolizują czerwień i biel? Dlaczego Mazurek Dąbrowskiego jest wyjątkową pieśnią? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w filmie animowanym dla najmłodszych uczniów. Polecamy!
 
Informacje dla rodziców
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2017 r. uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie „Informacje dla rodziców”. Będą się tam znajdować aktualne wiadomości dotyczące zmian w organizacji zajęć, informacje dotyczące naboru wychowanków na zajęcia pozalekcyjne oraz terminy spotkań z Radą Rodziców.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY