A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Galeria Sztuki Dziecka MDK Zamość
Podsumowanie konkursu - Kartka Wielkanocna
W dniu 18 marca 2016 r. odbyło się w naszej placówce podsumowanie konkursu na Kartkę Wielkanocna, w której uczestniczyli nasi wychowankowie reprezentując różne pracownie i formy zajęć.

Uroczystość rozpoczęliśmy hymnem wykonanym przez Muzyczny Klub Przedszkolaka, którego to mała artystka zaprezentowała również humorystyczny wierszyk o świętach. Przedstawicielki Samorządu Wychowanków wprowadziły nas w nastrój i tradycje związane z obchodami Wielkiego Tygodnia.

Jury składające się z Pracowników MDK i Samorządu Wychowanków przyznało aż 58 równorzędnych nagród. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców MDK Zamość wręczył dyrektor placówki Pan Andrzej Szumowski. Całe spotkanie odbyło się w niecodziennym miejscu tym razem przy schodach gdzie na "wiosennej" drabinie wyeksponowane zostały wszystkie nagrodzone prace. Miejsce niecodzienne, ale cały Młodzieżowy Dom Kultury to przestrzeń, gdzie można prezentować wytwory wyobraźni wychowanków.

 Wyniki konkursu: więcej

 Koordynatorem konkursu była Pani Magdalena Cieplechowicz- Buczak. Opracowanie graficzne przygotowała Pani Ewa Krupa. Zdjęcia wykonała Pani Aleksandra Baranowicz i Pan Andrzej Szumowski.

Serdecznie gratulujemy młodym artystom.

Wesołych Świąt.

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?