A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Galeria Sztuki Dziecka MDK Zamość
Otwarcie wystawy i wręczenie nagród w MDK Zamość
W dniu 27 lutego 2015 r. o godz. 14.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość „Na Kamiennej” odbyła się uroczystość podsumowania V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: Piękny uśmiech, zdrowe zęby – 2015” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego przy współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologiczne w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK.

Na podsumowaniu konkursu mieliśmy zaszczyt gościć Panią dr Danutę Marcyniuk z Wielospecjalistycznego Centrum Stomatologicznego w Zamościu oraz Radną Miasta Zamość Panią Martę Pfeifer, nauczycieli, opiekunów oaz laureatów konkursu. Imprezę uświetnił Zespół wokalny działający w MDK Zamość prowadzony przez Pana Pawła Kołodziejczyka.

Konkurs miał na celu przybliżenie i uzmysłowienie dzieciom i młodzieży jak ważna jest profilaktyka i higiena jamy ustnej, Działania, które przeprowadzili nauczyciele dały efekty dużej świadomości dzieci tematem, jakim jest dbanie:( o właściwą higienę jamy ustnej, prawidłowe odżywianie, systematyczność i kontrola wizyt stomatologicznych), czego efektem są nagrodzone prace z ciekawymi pomysłami wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Zdjęcia - Radosław Oktaba

Koordynator konkursu – Wioletta Brzozowska

Wyniki konkursu - Piękny uśmiech, zdrowe zęby

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY
JAK TRAFIĆ?