Malowanie światłem - zbiór fotografii
Dnia 26.01.2017 r. o godz. 16:00 w Galerii Fotograficznej Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu „Na Poddaszu” odbędzie się pierwsza, autorska wystawa wychowanki MDK Zamość Sylwii Sadło.

Wernisaż pod nazwą „Malowanie światłem - zbiór fotografii”, jest debiutem fotograficznym młodej artystki, która swoje pierwsze kroki stawiała w pracowni fotograficznej MDK Zamość, prowadzonej przez Pana Andrzeja Szumowskiego.

Zdjęcia, które zostały wybrane przez Sylwię na ww. wystawę są podsumowaniem jej dotychczasowej pracy i osiągnięć w dziedzinie fotografii. Niektóre z obrazów mają w sobie ukrytą historię, inne skłaniają do refleksji, jednak w każde ze zdjęć autorka włożyła serce i zostawiła cząstkę siebie.

 Artystka poprzez swoje prace pokazała piękno świata, który nas otacza. Użyła do tego tylko dwóch, kontrastujących ze sobą kolorów, które w połączeniu z promieniami słońca, dały nieziemski obraz otaczającej nas rzeczywistości, namalowany światłem i chwilą.

Czarno- białe fotografie przedstawione na wernisażu  tworzą wyjątkowe historie obok,  których nie możemy przejść obojętnie i musimy je  poznać.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY