A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Fotogaleria
Komunikat VI Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży - Koziołek - Zamość 2015
W dniu 20 i 21 maja 2015 r. obył się VI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek” – Zamość 2015 r. organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W festiwalu uczestniczyło 75 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych.

W pierwszym dniu Festiwalu Jury w składzie: Pani Wiesława Badach, Pani Ewa Lisak i Pani Iwona Pizoń po wysłuchaniu 38 wokalistów postanowiło przyznać następujące tytuły Laureatów i Wyróżnienia:

Kategoria I – Przedszkola

Laureat – Hanna Mielnicka - Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu opiekun: Pana Barbara Gorzkowska.

Laureat  -  Piotr Wilgos - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu- opiekun - Pan Paweł Kołodziejczyk.

Wyróżnienie - Milena Namroży - Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy w Zamościu - opiekun – Pani Dorota Kusa.

Wyróżnienie - Milena Karpińska - Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu - opiekun: Pani Monika Ostasz.

Kategoria II -  Szkoła Podstawowa kl. I - III

Laureat - Martyna Gil – Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu - opiekun- Pani Renata Banach.

Laureat - Alicja Potarska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu - opiekun: Pani Karolina Potarska.

Wyróżnienie - Mikołaj Mazurek – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu -  opiekun: Pani Anna Szuwara.

Wyróżnienie - Gracjan Grątkowski – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Stanieckiej - opiekunowie: Pani Krystyna Ptak i Pan Stanisław Momot.

Wyróżnienie - Natasza Soboń – Zespół Szkół Nr 3 w Zamościu, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu – „Granda”, opiekun: Pani Anna Sawka.

 

W drugim dniu Festiwalu Jury w składzie: Pan Marian Szewera, Pani Katarzyna Figura i Ksiądz Krystian Bordzań po wysłuchaniu – 37 uczestników postanowiło przyznać następujące tytuły Laureatów i Wyróżnienia:

Kategoria III - Szkoła Podstawowa kl. IV- VI

Laureat - Dominika Radlińska – Zespół Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie - opiekun: Pani Magdalena Antoniak.

Laureat - Izabela Herbin – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu - opiekun: Pan Krzysztof Nowak.

Wyróżnienie - Bartłomiej Sobań - Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu - opiekun- Pani Renata Banach.

Wyróżnienie - Amelia Juszczak – Zamość - opiekun: Pani Magdalena Stopa.

Wyróżnienie - Eryk Hajduk – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu - opiekun: Pani Edyta Karpiuk.

Kategoria IV - Gimnazjum

Laureat - Karolina Tujaka – Zespół Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu opiekun: Pani Małgorzata Tokarz.

Laureat - Justyna Kot – Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie - opiekun: Pani Renata Banach.

Wyróżnienia - Karolina Szeremeta – Publiczne Gimnazjum w Komarowie – Osadzie - opiekun: Pan Marek Biszczan.

Wyróżnienia - Adriana Różańska - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – opiekun - Pan Paweł Kołodziejczyk.

Kategoria V / Szkoły Ponadgimnazjalne

Laureat - Aleksandra Gil - Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu – opiekun - Pani Renata Banach.

Wyróżnienie: Anna Garbaty - II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu –opiekun - Pani Joanna Kołodziejczyk.

 

Nagrodę Dyrektora MDK Zamość Pana Andrzeja Szumowskiego otrzymała Zuzanna Tadeusz - Gimnazjum Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Zamościu - opiekun: Pani Agnieszka Frykowska. 

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom serdecznie gratulujemy !

Fotografia: Aleksandra Baranowicz, Andrzej Szumowski.

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY