XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
W dniach 3 – 10 czerwca 2017 r. odbędzie się XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XVI OTCD), pod hasłem „CZYTANIE ZBLIŻA”.
 
1% podatku dla Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom
Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie działań naszej Fundacji odpisem 1% podatku. Państwa pomoc pozwoli nam kontynuować misję wspierania zdrowia psychicznego, umysłowego i moralnego dzieci i młodzieży oraz edukację dorosłych nt. mądrego wychowania. Wsparcie od osób prywatnych jest dla nas szczególnie cenne, gdyż z roku na rok otrzymujemy coraz mniejsze kwoty od sponsorów i instytucji publicznych.
 
Czytanie uskrzydla - XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
W dniach 29 maja - 5 czerwca 2016 r. w całym kraju odbędzie się XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, którego organizatorem jest Fundacja „ ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „ Czytanie uskrzydla”.
 
Złota lista – Fundacja CPCD poleca książki dla naszych dzieci.
Umieszczono na niej tytuły książek, które uczą dzieci czegoś dobrego, pobudzają do refleksji lub śmiechu, doskonalą język, rozwijają wyobraźnię, przynoszą dobre wzorce zachowań – życzliwości, uczciwości, mądrości, odwagi. Należy pamiętać, że „Złota Lista” nie jest ustanowiona raz na zawsze.
 
30 maja – 6 czerwca 2015 - XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.
W dniach 30 maja – 6 czerwca br. odbędzie się XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (OTCD) organizowany przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.
 
Cała Polska czyta dzieciom – i korzysta z Internetu!
Kochani, ktoś wymyślił crowdfunding - świetne i poste narzędzie, które pozwala wspierać dobre projekty. A czyż nasza kampania „Cała Polska czyta dzieciom” nie jest projektem doskonałym? Niestety coraz trudnej nam zdobywać na nią pieniądze.
 
Biuletyn 02.04.2015
Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Fundacji z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy miłych chwil w gronie Bliskich, spokoju od zgiełku świata i dobrej lektury, Zespół Fundacji
 
Internetowy Uniwersytet Mądrego Wychowania
Już w październiku 2014 r. ruszają kursy doszkalające dla Nauczycieli na Internetowym Uniwersytecie Mądrego Wychowania!
 
„Czytanie - mądra rzecz!”
W dniach 1 – 8 czerwca br. odbywa się XIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom(OTCD) organizowany przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Hasło tegorocznej edycji to: „Czytanie - mądra rzecz!”
 
Zainwestuj w mądre wychowanie dzieci
Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Fundacja uczy i uświadamia dorosłych, jak zapewnić dzieciom zdrowy rozwój i chronić je przed złymi wpływami.
 
Pierwsza książka mojego dziecka
W grudniu 2013 r. do ponad 90% szpitali położniczych w całym kraju trafi 72,5 tysiąca pakietów pn. „Pierwsza Książka Mojego Dziecka”, które będą przekazywane bezpłatnie świeżo upieczonym mamom.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY