A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: galleryio/galleryio.php

Line Number: 53

Młodzieżowy Dom Kultury - Archiwum
Wschód słońca w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość
W dniu 21 listopada 2014 r. w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość „Na Kamiennej” odbył się wernisaż wystawy plastycznej pt.: Zachód słońca" wychowanków pracowni plastycznej prowadzonej przez Panią Wiolettę Brzozowską.
Wystawa plastyczna Wschód słońca powstała metodą projektową na przełomie września i października br.Inspiracją do wykonania prac było mijające lato oraz towarzyszące mu pejzaże takie jak góry, może, lasy, jeziora. Wychowankowie na zajęciach wykonują prace o różnej tematyce, przygotowują prace na wystawy, biorą udział w konkursach plastycznych oraz w różnych przedsięwzięciach Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.
Na wystawie możemy obejrzeć prace wychowanków grupy I, II i III.Są to prace wykonane w technice malarskiej pasteli olejnej oraz kredek ołówkowych oraz prace najmłodszych uczestników zajęć wykonane w technice płaskorzeźby z wykorzystaniem plasteliny.,Wychowankowie uczestnicząc w zajęciach poznają i doskonalą techniki plastyczne, mogą rozbudzać swoje zainteresowania dziedziną sztuki jaką jest plastyka Najmłodsi uczestnicy zajęć poprzez zabawy plastyczne wykonują samodzielnie prace w różnych technikach plastycznych uczą się nowego spojrzenia na sztukę,

Zdjęcia: Hanna Dobrowolska

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY