Ogólnopolskie sukcesy plastyczne naszych wychowanek
W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej podsumowano XII Ogólnopolski Konkurs „Siedem Grzechów Głównych”. Wśród laureatów znalazły się wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

 

Nadzwyczajne warunki naboru, związane z ograniczeniami dotyczącymi ogłoszenia stanu epidemii wywołanego przez koronawirusa, znalazły swoje odzwierciedlenie w liczbie dokonanych zgłoszeń. Łącznie w trzech kategoriach plastycznych w tegorocznej edycji do konkursu zgłosiło się i zostało zakwalifikowanych 87 prac. Decyzją jury przyznano 16 nagród regulaminowych i 7 wyróżnień, natomiast 30 prac zostało nagrodzonych nagrodami specjalnymi w postaci pakietu upominków od organizatora i współorganizatorów konkursu. Nasze wychowanki wywalczyły następujące nagrody i wyróżnienia:

Grupa wiekowa 6 – 8 lat

I nagroda o wartości 250 zł - Amelia Szymańska -nauczyciel: Magdalena Majer

Wyróżnienie – nagroda rzeczowa: Nicola Przednowek-Rzekęć -  nauczyciel: Wioletta Brzozowska

Grupa wiekowa 9 – 14 lat

I nagroda o wartości 250 zł- Kaja Madej - nauczyciel: Magdalena Majer

Nagrody specjalne, w postaci pakietu wydawnictw i upominków współorganizatorów oraz wydawnictw i gadżetów Pałacu Kultury Zagłębia:

Julia Krukowska - nauczyciel: Wioletta Brzozowska

Zofia Sakowicz -nauczyciel: Magdalena Majer

Zofia Wieczerzak -nauczyciel: Magdalena Majer

Martyna Bajan –nauczyciel : Magdalena Majer

Monika Zakorczmenna -  nauczyciel: Magdalena Majer

 

W imieniu organizatora zapraszamy do obejrzenia prezentacji nadesłanych prac mającej na celu promocję artystów - uczestników konkursu.

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY