XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2018. Wyniki
W dniu 10 stycznia 2018r. w godz. 08.30 - 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Na scenie MDK zaprezentowało się 19 zespołów i 56 solistów z województwa lubelskiego. Jury konkursu w składzie – Przewodnicząca P. Magdalena Stopa, członkowie komisji P. Ewa Lisak i P. Władysław Swacha postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria III i II / Zespoły

Złota Gwiazdka - Zespół Pozytywnie zakręceni – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu, opiekun: Karol Chilewicz

Srebrna Gwiazdka - Zespół wokalny ONI – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke

Brązowa Gwiazdka - Zespół wokalny CZADOWE NUTKI – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun: Mirosław Kurzyński

Wyróżnienie - Zespół wokalno – instrumentalny EARonic – II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu, opiekun: Joanna Kołodziejczyk

Wyróżnienie - Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie, opiekun: Arkadiusz Kłyż

Kategoria I / Zespoły

Złota Gwiazdka - Zespół wokalno – instrumentalny – Szkoła Podstawowa w Miączynie, opiekunowie: Agnieszka Bereżańska i Ks. Piotr Szeptuch

Srebrna Gwiazdka - Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

Brązowa Gwiazdka - Szkolny Zespół Muzyczno - Wokalny „WIOLINKI” – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu im. Henryka Sienkiewicza, opiekun: Krystian Metyk

Wyróżnienie - Duet Laura Rapa i Samuel Bartosiński – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej, opiekun: Alicja Chołyst

Kategoria I / Soliści

Złota Gwiazdka - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus

Srebrna Gwiazdka - Julia Kozłowska – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School, opiekun: Ks. Sławomir Korona

Brązowa Gwiazdka - Maja Wójtowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim, opiekun: Diana Krzemińska

Wyróżnienie - Amelia Puchalska – Szkoła Podstawowa w Justynówce, opiekun: Justyna Kudyba

Wyróżnienie - Nicola Kostecka – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, opiekun: Elżbieta Jakubczak

Kategoria II / Soliści

Złota Gwiazdka - Kaja Peć – Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, opiekun: Rafał Knap

Srebrna Gwiazdka - Maja Rębisz – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Majdanie Sopockim, opiekun: Małgorzata Giska

Brązowa Gwiazdka - Anna Błaszczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus

Wyróżnienie - Franciszek Barnowski – Gimnazjum Nr 1 w Zamościu, opiekun: Katarzyna Beda

Kategoria III / Soliści

Złota Gwiazdka - Marika Drożdżak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha

Srebrna Gwiazdka - Paulina Pawluk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Knap

Brązowa Gwiazdka - Martyna Duda – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha

Nagrodę Specjalną Dyrektora MDK Zamość P. Andrzeja Szumowskiego zdobyła Dominika Krawiec ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na kolejne konkursy organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

 

 

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY