Uroczyste podsumowanie zajęć tanecznych ZTN Raptis
W dniu 23 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się uroczysty koncert taneczny, który był jednocześnie podsumowaniem zajęć tanecznych prowadzonych przez Panią Annę Antoszczak. Koncert był także okazją do podziękowania rodzicom wychowanków za całoroczną współpracę.

Następnie na parkiecie zaprezentowały się wszystkie grupy taneczne Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” . Nauczyciel MDK Pani Anna Antoszczyk wręczyła medale za wzorową frekwencję najlepszym wychowankom, a dyrektor MDK Zamość Andrzej Szumowski uhonorował wszystkich tancerzy certyfikatami uczestnictwa w zajęciach w roku szkolnym 2016/2017. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek od Rady Rodziców MDK Zamość. Dziękujemy.