Otwarcie zbiorowej wystawy prac młodych plastyków w MDK
W dniu 22 czerwca 2017 r. w Galerii Sztuki Dziecka „Na Kamiennej” odbyło się otwarcie zbiorowej wystawy prac młodych plastyków uczęszczających na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

Ekspozycja, na którą założyło się ponad 50 prac wykonanych w technikach malarskich i rysunkowych, była okazją do podsumowania całorocznej pracy artystycznej dzieci i młodzieży z „Klubu Działań Plastycznych MDK” prowadzonego w roku szkolnym 2016/2017 przez panią Magdalenę Majer.

Wychowankowie MDK otrzymali pamiątkowe  certyfikaty udziału w całorocznych zajęciach, oraz drobny upominek zakupiony dzięki przychylności Rady Rodziców MDK.  Jak przystało na wernisaż nie zabrakło poczęstunku, także przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy!

Przypominając że, Młodzieżowy Dom Kultury jest placówką nieferyjną, zapraszamy wychowanków do udziału w całorocznych stałych zajęciach zgodnie z aktualnym planem,  zajęć otwartych organizowanych w okresie wakacji oraz do zapisów na zajęcia w nowym roku szkolnym.