Spotkanie z Markiem Marcolą
W dniu 7 lutego 2018 r. o godz. 17.00 w Galerii Fotograficznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu „Na poddaszu” odbyło się spotkanie z Panem Markiem Marcolą oraz otwarcie wystawy pt.: „Maski”.

Pan Marek Marcola od 38 lat podróżuje po całym świecie. Zwiedził blisko 90 krajów na 6 kontynentach. Znany podróżnik i fotograf opowiedział o kolekcji masek zebranych w czasie swoich podróży oraz zaprezentował prezentację fotograficzną z Nepalu.

37 masek m.in.: z Australii, Boliwii, Chin, Dominikany, Chile, Kenii, Indii, Peru, RPA, Wenezueli, Japonii, Kirgizji, Tajlandi, Tunezji, Nepalu i wielu innych podarował do Sztabu WOŚP Zamość.

Zbiór zostanie w przyszłym roku przekazany na aukcję WOŚP a środki zasilą konto zamojskiego sztabu na zakup sprzętu medycznego ratującego życie.

Dziękujemy za dar serca. Wystawa będzie otwarta do końca marca. Zapraszamy.