Siedem Grzechów Głównych - nagrody w konkursie plastycznym
Wychowankowie zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zostali laureatami X JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH” 2018

Jury w składzie: Przewodnicząca–Prof. dr hab. Urszula Szuścik (Uniwersytet Śląski w Katowicach) Członkowie zespołu:–ks. Tomasz Zmarzły (historyk sztuki)–art. plastyk Bartosz Gawlik (Muzeum Zagłębia w Będzinie), postanowili przyznać następujące nagrody i wyróżnienia młodym plastykom:

KATEGORIA MALARSTWO:

Aleksandra Bondyra, 8 lat, Tytuł: „Lenistwo”, nauczyciel: Wioletta Brzozowska

Wyróżnienia:

Kamila Jonas, 7 lat Tytuł: „Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu”, nauczyciel Magdalena Majer

Adrianna  Bondyra, 7 lat Tytuł: „Lenistwo”, nauczyciel: Wioletta Brzozowska

Julia Krupicka, 8 lat Tytuł: „Zazdrość”, nauczyciel: Wioletta Brzozowska

Izabela Sanocka, 13 lat Tytuł: „Zazdrość”, nauczyciel:Magdalena Majer

X edycja wpisała się w obchody jubileuszu 60-lecia Pałacu Kultury Zagłębia oraz 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 20 marca 2018 r. Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy o godz. 10:00 do sali AGORA (I p.) w Pałacu Kultury Zagłębia.