Program działań 26 Finału WOŚP w Zamościu dniu 14 stycznia 2018 r.
Program działań 26 Finału WOŚP w Zamościu dniu 14 stycznia 2018 r.

 Sztab Nr 892 w Młodzieżowym Domu Kultury im K. Makuszyńskiego, ul. Kamienna 20 w Zamościu, godz. 8.00 – 20.00

 ·         Od 8:00 - Odbiór identyfikatorów przez wolontariuszy WOŚP oraz wydawanie puszek;

·         Od godz. 8:00 - Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP

·         Od godz. 8:00 - Wystawa fotograficzna - Finały WOŚP w Zamościu – Andrzej Szumowski

·         Od godz. 9:00 - Charytatywny Turniej Szachowy MDK Zamość „Serce przy sercu"

·         Od godz. 11:00 - Charytatywny Turniej Gier Komputerowych „Młodzi informatycy dla WOŚP”;

·         Od 11.30 - Gorąca grochówka – Firma „DAVIG " Żywienie Dzieci i Młodzieży - Stanisława Worytko;

·         Od godz. 13:00 - Przyjmowanie puszek i liczenie pieniędzy

·         Godz. 20:00 - Zakończenie przyjmowania puszek od wolontariuszy w dniu 26 Finału 

 

Galeria Handlowa Twierdza Zamość, ul. Przemysłowa 10, godz. 11.00- 20.00


Koncert Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.  Prowadzenie: Aleksandra Baranowicz, Paweł Kowalczyk

·         11.00 – Rozpoczęcie koncertu: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 

·         11.05 - Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)

·         11.15 - Szkoła muzyczna YAMAHA

·         11.35 - Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. I

·         11.45 - Zespół wokalny MDK Zamość  - gr. I

·         11.55 – „Licytacje” dla WOŚP

 

·         12.00 - Oficjalna inauguracja działań 26 Finału WOŚP w Zamościu: Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

·         12.15 – „Licytacje” dla WOŚP

·         12.30 - Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” - gr. II

·         12.40 - Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)

·         12.50 - „Licytacje” dla WOŚP

·         13.00 - Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP

·         13.05 - Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. III

·         13.15 - Szkoła muzyczna YAMAHA

·         13.30 - Pokaz sztuk walki - LO Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu

·         13.35 -„Licytacje” dla WOŚP

·         13.40 - Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. IV

·         13.45 - „Licytacje” dla WOŚP

·         14:15- Chór Ziemi Zamojskiej CONTRA

·         14:35 - „Licytacje” dla WOŚP

·         14.45 - Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)

·         15.00 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. V

·         15.05 - Zespół wokalny MDK Zamość 

·         15.10 – Licytacja WOŚP

·         15.20 - Zespół wokalny MDK Zamość 

·         15.25 - Pokaz tańca  - Platinium Fitness Zamość  

·         15.40 - Capoeira - Emil Rafalski

·         15.50  - Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. I

·         15.55 - „Licytacje” dla WOŚP

·         16.05 - Zespół wokalny MDK Zamość 

·         16.10 - Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. II

·         16.15 - „Licytacje” dla WOŚP

·         16. 35 - Zespół wokalny MDK Zamość  gr. III, IV, V

·         16.40 - „Licytacje” dla WOŚP

·         16.50 - Występy wokalne nagrodzonych w konkursie „Spotkania z Kolędą i Pastorałką”

·         17.00 - Pokaz tańca  - Zumba Agnieszka Wypijacz

·         17.05 - Zespół wokalny MDK Zamość 

·         17.10 - Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. III

·         17.15 – Julka Majer- piosenki

·         17.20 – Szczebrzeska Kapela Podwórkowa

·         17.30 - Zespół wokalny MDK Zamość  gr. II

·         17.35 - Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. IV

·         17.40- Zespół wokalny MDK Zamość 

·         17.50 - Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. V

·         17.55 – Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP

·         18.00 -„Licytacje” dla WOŚP

·         18.05 –Arleta Jurkiewicz - piosenki

·         18.15 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. I – solo, duety

·         18.30 - „Licytacje” dla WOŚP

·         19.00 - Gwiazda wieczoru – Zespół BAFLO

·        20.00 - Światełko do Nieba – pokaz sztucznych ogni

 

Działania towarzyszące: (Galeria Handlowa Twierdza Zamość ul. Przemysłowa 10)

·         11:00 – 19:30 – Aukcje oraz Fanty - „Każdy los gra dla WOŚP”

·         11:00 – 15:00 - Medyczne Studium Zawodowe  im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu -  Pokazy makijażu, itp.

·         11:00 – 15:00 - Szkoły policealne i licea dla dorosłych Żak - kiermasz wyrobów florystycznych

·         11:00 – 20:00 - Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP

·         10:00 – 15:30 - Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość - prezentacja wyposażenia na stoisku, prezentacja podstawowych technik samoobrony, pokaz samoobrony połączony z prezentacją postaw strzeleckich.

 

Restauracja „Morandówka” – ul. Staszica 25

·         13.01.2018 r. godz. 17:00 - Turniej DARTA

 

Samochody 4x4 –ul. Lubelska (plac pomiędzy Stokrotką a Koszarami)

·         9:00 –16:00 -  kuchnia polowa, grill, kawa, herbata; możliwość przejazdu samochodem terenowym; dłuższe przejazdy samochodem rajdowym w terminie późniejszym;

 

Zamojski Dom Kultury - ul. Partyzantów 13

·         godz. 15:00 – 16:00 – Koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu

·         godz. 16:00  - 18:00 – koncert: koncert: Akademia Rozwoju Talentu „Violinki”, Pan Marian Szewera, Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, Ognisko Muzyczne oraz Szkoła Muzyczna Yamaha (zespół wokalny z towarzyszeniem Perkusistów).

MULTIMED Zamość - ul Śląska 40

·         godz. 10:00 – 14:00 - "Wizyta - zbieramy dla WOŚP"

Myjnia Tomix - u. Ciepła 5

  • od 24.00 do 18.00 - mycie samochodów stanowiska 4, 5, 6 - zbieramy dla WOŚP.

 

 Kawiarenki dla wolontariuszy

·                     10:00 - 16:00 - Zarząd Osiedla Kilińskiego w Zamościu – ul. Kilińskiego 11

·                     10:00 – 18:00 - Stowarzyszenie SALVETE Zamość – ul. Ormiańska 4

·                     14:00 - 19:00 – Zamojski Dom Kultury – ul. Partyzantów 13

·                     8:00 - 20:00 – Hotel RENESANS - ul. Grecka 6

·                     8:00 - 20:00 – Hotel JUBILAT – ul.  Wyszyńskiego 52

·                     11:00 – 16:00 - Manufaktura Słodyczy „Tęcza” – ul. Solna 3

·                     12:00 – 17:00 - Restauracja „Morandówka” – ul. Staszica 25

·                     11:00 – 16:00 – Związek Nauczycielstwa Polskiego – ul. Rynek Wielki 8

·                     10:00 – 16:00 – Straż Miejska- ul. Rynek Wielki 13

·                     9:00  - 15:00 - Zarząd Osiedla PLANTY- ul. Planty 58 A

·                     9:00 – 19:00 – Spółdzielnia socjalna „Sami swoi” – ul. Łukasińskiego 12

 

Uwaga: program może ulegać zmianie. Aktualizacja 12.01.2018 godz.16.00

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY