Piękny uśmiech zdrowe zęby - wyniki
Komunikat z posiedzenia komisji VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2017. Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 524 prac z 44 placówek z województwa lubelskiego.

Komisja w składzie: Andrzej Szumowski – Przewodniczący jury, dyrektor MDK w Zamościu, Monika Lachowska – MDK w Zamościu, członek jury, Agnieszka Bida – MDK Zamość, sekretarz jury postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I – uczniowie przedszkoli do lat 6

I nagroda: Maria Juszczak, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 13 w Zamościu, n-l Aneta Juszczak;

II nagroda: Maria Kotuła, lat 4, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Aneta Sznajdrowicz;

III nagroda: Amelia Kłos, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Danuta Ochota, Urszula Szymańska;

Wyróżnienia:

  • Amelia Nowosad, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, n-l Antonina Świderska;
  • Marcela Potocka, lat 6, Samorządowe Przedszkole w Skierbieszowie, n-l Barbara Wieczerzak;
  • Zofia Guz, lat 4, Samorządowe Przedszkole w Skierbieszowie, n-l Małgorzata Serafin;

 Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych do lat 6

I nagroda: Antonina Wawręty, lat 6, Zespół Szkół w Żdanowie, n-l Justyna Kuźma;

II nagroda: Gabriela Wilgos, lat 6, Zespół Szkół w Żdanowie, n-l Justyna Kuźma;

III nagroda: Nikola Sągoła, lat 6, Euroszkoła w Lublinie, n-l Irena Murashka;

Wyróżnienia:

  • Emila Duras, lat 6, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu, n-l Bożena Greszta;
  • Maria Gągola, lat 6, Euroszkoła w Lublinie, n-l Irena Murashka;

Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych do lat 12

I nagroda: Alicja Krępińska, lat 7, Szkoła Podstawowa w Pniówku, n-l Alina Korneluk;

II nagroda: Oliwia Kapuśniak, lat 9, Zespół Szkół w Nieliszu, n-l p. Kapuśniak;

III nagroda: Wiktoria Szopa, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 2  w Zamościu, n-l Joanna Kaczebura;

Wyróżnienia:

  • Paulina Stopa - Gorobienco, lat 12, Szkoła Podstawowa w Komarowie - Osadzie, n-l Jolanta Krosman;
  • Wiktoria Pomazanka, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu, n-l Agnieszka Dybzińska;
  • Emilia Bucior, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kierepa;
  • Michał Sagan, lat 12, Szkoła Podstawowa w Michalowie, n-l Bożena Chwiejczak;
  • Aleksandra Małysza, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;
  • Roksana Korszla, lat 8, Zespól Szkół Nr 4 w Krasnymstawie, n-l Małgorzata Wróbel;
  • Jagoda Hałas, lat 7, Zespół Szkół Nr 2 w Zamościu, n-l Bożena Piwko;
  • Zuzanna Tazbir, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Parczewie, n-l Maria Nastaj;

 Kategoria IV – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 6

I nagroda: Lena Głowienka, lat 5, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz;

II nagroda: Szymon Szczur, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

III nagroda: Iga Gadzina, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Wyróżnienia:

  • Magdalena Mudziuk, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska;

Kategoria V – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 12

I nagroda: Karolina Socha, lat 7, Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, n-l Justyna Malinowska;

II nagroda: Nina Łukaszczyk , lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

III nagroda: Wiktoria Warwasiewicz, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz- Buczak;

Wyróżnienia:

  • Kinga Pomarańska, lat 9, Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, n-l Justyna Malinowska;
  • Angelika Klimczuk, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz- Buczak;
  • Matylda Wójcik, lat 11, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz;

 Kategoria VI – wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych

 I nagroda: Konrad Niemczuk, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;

II nagroda: Weronika Zdybel, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu - Internat, n-l Edyta Bączkowska- Skiba;

III nagroda: Magdalena Czerwieniec, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;

Wyróżnienia:

  • Daniel Tchórz, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;
  • Patryk Niścior, lat 13, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu - Internat, n-l Katarzyna Bartosiewicz;
  • Filip Krzywosz, lat 20, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;

 Jury składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu za pomysłowość  oraz umiejętne przedstawienie tematu i celów konkursu. Podsumowanie konkursu i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się  8 lutego 2017 roku (tj. środa) o godz. 17.00, w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu.

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY