Nagrody dla wychowanków MDK Zamość
W dniu 23 listopada 2017 r. nasi wychowankowie zdobyli czołowe miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Barwy lasu - leśna ekologia” organizowanym przez Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.

Komisja w składzie Tomasz Bukowski (dyrektor M-GOK w Kaliszu Pomorskim; artysta-malarz, fotografik), Ewa Kamińska -Mikołajczyk (artystka, malarka, instruktor plastyki), Bernadetta Klimczak (animator kultury-fotografik), Mirosława Szymańska (nauczyciel plastyki) przyznali nagrody:

Miejsce I - Karol Flak, nauczyciel - Wioletta Brzozowska

Miejsce II - Justyna Zawiślak  nauczyciel - Wioletta Brzozowska

Miejsce III - Anna Kułakowska nauczyciel - Magdalena Majer, Sebastian Daniłowicz,  nauczyciel - Małgorzata Magryta, Justyna Rzemieniuk, nauczyciel - Małgorzata Magryta.

Uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego wręczone zostaną dyplomy i nagrody  odbędzie się 15 grudnia 2017 r. o godz. 14.00 w Galerii Pałacowej (Pałac w Kaliszu Pomorskim, ul. Wolności 31).