Kolejność prezentacji - XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką
Kolejność prezentacji.

Kategoria III / Zespoły

 

1.      Zespół wokalno – instrumentalny EARonic – II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu – „Gore gwiazda” - opiekun: Joanna Kołodziejczyk

2.      Zespół Pozytywnie zakręceni – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu - „Dzisiaj w Betlejem”, opiekun: Karol Chilewicz

3.      Duet Diana Zdybel i Filip Lasota – Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu – „Mario, czy ty wiesz”, opiekun: Anna Kleban

4.      Anielice – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4  z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu – „Dzisiaj w Betlejem”

Kategoria II / Zespoły

5.    Zespół Wokalno – Instrumentalny „Echo” – Szkoła Podstawowa w Komarowie Osadzie – „Ach ubogi żłobie”, opiekun: Marek Biszczan

6.    Zespół Wokalno – Instrumentalny – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie – „Dzień jeden w roku”, opiekun: Karol Chilewicz

7.   Zespół „Kolędnicy” – Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie – „Pastorałka od serca do ucha”, opiekun: Halina Kukiełka

8.    Zespół wokalny ONI – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”  w Hrubieszowie – „Pan nadchodzi”, opiekun: Aneta Franke

9.    Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie – „Teraz śpij Dziecino mała”, opiekun: Arkadiusz Kłyż

10.  Zespół wokalny CZADOWE NUTKI – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju – „Od serca do ucha”, opiekun: Mirosław Kurzyński

Kategoria I / Zespoły

11.  Zespół „GNIEWNE DZIECIAKI” – Szkoła Podstawowa w Sulmicach i Szkoła Podstawowa w Dębowcu – „Śpij syneczku”, opiekun: Michał Gomułka

12.  Zespół „Promyczki” – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim – „Pastorałka od serca do ucha”, opiekun: Małgorzata Czerwieniec

13.  Zespół wokalno – instrumentalny – Szkoła Podstawowa w Miączynie – „Tryumfy Króla Niebieskiego”, opiekunowie: Agnieszka Bereżańska i Ks. Piotr Szeptuch

14.  Zespół „SŁONECZKA” – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach – „Zaśnij Dziecino”, opiekun: Anna Szkałuba

15.  Zespół wokalny „WIOLINKI” – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. E. Orzeszkowej w Zamościu – „Pastorałka od serca do ucha”, opiekun: Anna Sawka

16.  Zespół Wokalny „Tęcza” – Szkoła Podstawowa w Komarowie – Osadzie – „Narodził się Jezus w stajni ubogi”, opiekun: Marek Biszczan

17.  Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – „Przybieżeli do Betlejem”, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

18.  Szkolny Zespół Muzyczny „WIOLINKI” – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu im. Henryka Sienkiewicza – „Świeć gwiazdeczko mała świeć”, opiekun: Krystian Metyk

19.  Duet Laura Rapa i Samuel Bartosiński – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej – „Kołysanka dla Dzieciątka”, opiekun: Alicja Chołyst

20.  Duet Martyna i Oliwia Majdanik – Szkoła Podstawowa w Ulhówku – „Gdy śliczna Panna”

Kategoria I / Soliści

21.  Miłosz Grela – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu – „Przy żłóbku Pana w Betlejem”, opiekun: Ewa Kapusta

22.  Martyna Choma – Szkoła Podstawowa w Podhorcach – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, opiekun: Sławomir Karwański

23.  Joanna Dziuba – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lub. – „Anioł pasterzom mówił”, opiekun: Małgorzata Korzeniowska

24.  Martyna Dudek – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu – „W żłobie leży”, opiekun: Edyta Karpiuk

25.  Aneta Nazar – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Doktora Janusza Petera – „Pastorałka od serca do ucha”, opiekun: Katarzyna Atalska  

26.  Aleksandra Herman - Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie – „Jezus Malusieńki”, opiekun: Arkadiusz Kłyż

27.  Emilia Bielecka – Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży – „Zagraj dziecku kołysankę”, Diana Krzemińska

28.  Martyna Majdanik – Szkoła Podstawowa w Ulhówku – „Kolęda Góralska”, opiekun: Małgorzata Zyza

29.  Nela Rapa – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej – „Aniołek maleńki”, opiekun: Alicja Chołyst

30.  Amelia Kłos – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – „Pastuszek bosy”, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

31.  Martyna Kukiełka – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach – „Kolęda dla nieobecnych”

32.  Kinga Cisek – Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim – „Skrzypi wóz”, opiekun: Agnieszka Cisek

33.  Oliwia Stryjewska – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu – „Pastuszek bosy””, opiekun: Edyta Karpiuk

34.  Filip Cieśla – Szkoła Podstawowa w Miączynie – „Mario czy Ty wiesz”, opiekun: Alina Ston

35.  Oliwia Wuczko – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim – „Gwiazdy tańczyły”, opiekun: Diana Krzemińska

36.  Lena Kucharska – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School – „Znak pokoju”, opiekun: Ks. Sławomir Korona

37.  Oliwia Ziarkiewicz – Szkoła Podstawowa w Wysokiem – „Maleńka miłość”, opiekun: Anna Urban

38.  Maria Wilk – Szkoła Podstawowa Nr 9  im. T. Kościuszki w Zamościu – „Cicha Noc”, opiekun: Ewa Światkowska

39.  Rozalia Staniec – Zespół Szkół w Hucie Józefów – „Kolędnicy wędrownicy”, opiekun: Diana Krzemińska

40.  Nicola Kostecka – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – „Kołysanka dla dzieciątka”, opiekun: Elżbieta Jakubczak

41.  Emilia Jakubczak – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu – „Gdy się Chrystus rodzi”, opiekun: Edyta Karpiuk

42.  Maja Wójtowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim – „Babci zegar”, opiekun: Diana Krzemińska

43.  Szczepan Pitura – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lub. – „Pastorałka od serca do ucha”, opiekun: Małgorzata Giska

44.  Julia Kozłowska – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School – „Sianko na stół”, opiekun: Ks. Sławomir Korona

45.  Anna Klus – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie – „Pokój i nadzieja”, opiekun: Anna Klus

46.  Emilia Tabała – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim – „Żłobek Cię utuli”, opiekun: Małgorzata Giska

47.  Amelia Puchalska – Szkoła Podstawowa w Justynówce – „Kołysanka dla dzieciątka”, opiekun: Justyna Kudyba

48.  Lena Kulczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera – „Pierwsza gwiazda”, opiekun: Monika Kulczyńska 

49.   Wiktoria Kapuśniak – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu – „Mędrcy Świata Monarchowie”, opiekun: Edyta Karpiuk

50.  Gabriela Hanys – Szkoła Podstawowa mi. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim – „Kołysanka dla Dzieciątka”, opiekun: Małgorzata Czerwieniec

Kategoria II / Soliści

51.  Małgorzata Muszalska – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczebrzeszynie – „Na pasterkę chodźmy wszyscy”, opiekun: Małgorzata Muszalska

52.  Kamila Wróblewska – Szkoła Podstawowa w Łabuniach – „Śpij Dziecino”, opiekun: Michał Gomułka

53.  Aleksandra Karwańska – Szkoła Podstawowa w Gródku – „Dzisiaj w Betlejem”, opiekun: Sławomir Karwański

54.  Maja Rębisz – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Majdanie Sopockim – „Gdy śliczna Panna”, opiekun: Małgorzata Giska

55.  Katarzyna Ostrowska – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. T. Kościuszki w Zamościu – „Gwiazdki świecą nad Betlejem”, opiekun: Beata Korga

56.  Oliwia Garbata – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – „Zagraj dziecku kołysankę”, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

57.  Malwina Wiater – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej – „Mizerna Cicha”

58.  Agnieszka Szadowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie – „Mizerna cicha”, opiekun: Halina Kukiełka

59.  Kaja Peć – Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie – „Noel”, opiekun: Rafał Knap

60.  Oliwia Adamczuk – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu – „Lulejże mi lulej”, opiekun: Karol Chilewicz

61.  Dorota Lepionka – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Poturzynie – „Mario, czy Ty wiesz”, opiekun: Justyna Lepionka

62.  Wiktoria Fiedurek – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – „Mizerna Cicha”, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

63.  Diana Kołodziej – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Lipinach Dolnych – „Kolęda Maryi”, opiekun: Halina Kukiełka

64.  Dominika Krawiec - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie – „Kolęda cisza”, opiekun: Aneta Franke

65.  Wiktoria Psiuk – Gimnazjum im. Hetmana J. Zamoyskiego w Jarosławcu – „Kołysanka dla Jezusa”, opiekun: Beata Korga

66.  Anna Błaszczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie – „Szara kolęda”, opiekun: Anna Klus

67.  Aleksandra Halusiak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lub. – „Witaj gwiazdko złota”, opiekun: Małgorzata Giska

68.  Oliwia Bielecka – Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie – „Mizerna cicha”, opiekun: Arkadiusz Kłyż

69.  Aleksandra Pogudz -  Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie – „Kołysanka dla Jezusa”, opiekun: Rafał Knap

70.  Wiktoria Krawczyk – Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży – „Uciekali”, opiekun: Diana Krzemińska

71.  Karolina Guz – Szkoła Podstawowa w Sulmicach – „Hej, Hej Lelija”, opiekun: Michał Gomułka

72.  Zuzanna Gałan – Gimnazjum Nr 1 w Zamościu – „Gore gwiazda”, opiekun: Katarzyna Będą

73.  Dominika Radlińska – Zespół Szkół w Krasnobrodzie -  „Moja pastorałka”, opiekun: Karolina Piotrowska

74.  Franciszek Barnowski – Gimnazjum Nr 1 w Zamościu – „Ta Święta Noc”, opiekun: Katarzyna Beda

75.  Julia Stepaniuk – Szkoła Podstawowa im. Generała Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej – „Kolęda Maryi”, opiekun: Dominika Sawiak

76.   Weronika Chodacka – Szkoła Podstawowa w Miączynie – „Bóg w stajni”, opiekun: Karol Chilewicz

Kategoria III / Soliści

77.  Paulina Pawluk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu – „Biały śnieg i Ty”, opiekun: Elżbieta Knap

78.  Szymon Kuśmierczak – Zespół Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim – „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje”, opiekun: Katarzyna Ważna

79.  Martyna Duda – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu – „ Gdy śliczna Panna”, opiekun: Elżbieta Swacha

80.  Żaneta Cieśluk - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4  z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu – „Gore gwiazda Jezusowi”

81.  Karolina Włodarczyk – Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu – „ Święta w nas”, opiekun: Anna Kleban

82.  Mikołaj Brzozowski  – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu-  „Dziś wszystkim z nas Bóg narodzi się”, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

83.  Marika Drożdżak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu – „ Lulajże Jezuniu”, opiekun: Elżbieta Swacha

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY