Wystawa Piotra Szozdy - zdjęcia
W dnia 11 czerwca 2019 r. (tj. wtorek) o godz. 17.00 w Galerii Fotograficznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu „Na Poddaszu” odbyło się uroczyste się otwarcie indywidualnej wystawy Piotra Szozdy pt.: "Fotografia".

Autor zdjęć jest uczniem Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Zamościu, wychowankiem Internatu SOSW, którego opiekunem jest Pan Kamil Leńczuk oraz uczestnikiem zajęć pozalekcyjnych, prowadzonych w MDK Zamość przez nauczyciela fotografii Pana Andrzeja Szumowskiego. Na wystawie zaprezentowano barwne prace formatu 50X70, których głównym tematem są krajobrazy. Fotografie w MDK będą prezentowane do dnia 15 czerwca. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa została zorganizowana dzięki wsparciu i pomocy Zarządy Osiedla Kilińskiego w Zamościu.