Fotografia i batik w Synagodze.
W dniu 26 stycznia 2018 o godz. 18.00 w Galerii "Centrum Synagoga" w Zamościu odbył się uroczysty wernisaż wystawy fotografii i batiku pt.: „Inspiracje”.

W  projekcie tym portrety wykonane przez nauczyciela fotografii Andrzeja Szumowskiego były inspiracją do dalszych artystycznych działań młodych plastyków, którzy pracowali pod okiem Magdaleny Cieplechowicz - Buczak nauczyciela plastyki MDK.

Autorami prac plastycznych zaprezentowanych na wystawie są: Oliwia Bachta, Aleksandra Bondyra, Agata Budzyńska, Emilia Brykner, Jakub Brykner, Anna Figurska,  Katarzyna Kostruba, Oliwia Kuźma, Monika Kowalik, Aleksandra Łoś, Zuzanna Młodzianowska, Jan Radzik, Klaudia Różańska, Bartosz Stadnik, Alicja Tymicka,  Monika Szczerba, Natalia Szczerba i Wiktoria Warwasiewicz.

Ekspozycję zorganizowano z cyklu: MDK Zamość - Odkrywamy talenty 2018. Prezentowana będzie do końca lutego 2018 r.

Współorganizatorem wydażenia była Rada Wychowanków i Rada Rodziców. Dziękujemy serdecznie.