Ferie w Teatrze "Lalka"
W ramach projektu organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w okrasie ferii zimowych „Kompozycja wyobraźni” Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zorganizował w dniu 13.02.2019 r. wyjazd do Teatru Lalka w Warszawie
 
2 Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego
2 Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - Zamość 2019
 
„Inspiracje twórczością Bolesława Leśmiana – Zamość 2019”
Regulamin I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Inspiracje twórczością Bolesława Leśmiana – Zamość 2019”
 
„Kocie i psie sprawy” – Zamość 2019
Regulamin X Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego i Plastycznego „Kocie i psie sprawy” – Zamość 2019
 
Lord Vader odwiedził MDK w Zamościu.
W dniu 31 stycznia 2019 roku Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu odwiedzili fascynaci Gwiezdnych Wojen- Lord Vader - pan Maciej Skawiński wraz z dwoma szturmowcami Konradem Kowalikiem oraz Sebastianem Chmielem.
 
Karnawałowy "Bal kapeluszowy"
W dniu 30 stycznia 2019 r. w Młodzieżowym Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się „Kapeluszowy Bal Karnawałowy” dla dzieci i młodzieży.
 
Nagroda dla Gwiazdek
W dniu 29 stycznia 2019 r. grupa teatralno – taneczna „Gwiazdki” z Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu brała udział. w XXI Prezentacjach Teatrów Jasełkowych w Szczebrzeszynie.
 
205358.12 PLN na zakup sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych
Informujemy, że wolontariusze Sztabu WOŚP Zamość Nr 892 podczas 27 Finału WOŚP zebrali kwotę 205358.12 PLN. Celem tegorocznej zbiórki był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dziękujemy!
 
Ludzie MDKu i przyjaciele w „Morandówce”
Dnia 25 stycznia 2019 r w Galerii Sztuki „ Morandówka” odbyła się kolejna, już czwarta wystawa fotografii i batiku. Tym razem sportretowane zostały osoby pracujące w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz przyjaciele – ludzie życzliwi, związani lub współpracujący z naszą placówką.
 
„Kompozycja wyobraźni” - Zamość 2019.
Projekt organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w okrasie ferii zimowych w MDK Zamość.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY