Sukces Bartosza w konkursie plastycznym.
Miło nam poinformować, ze w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Jesteśmy dumni z Polski- z chlubnych kart i miejsc narodowej historii„ nasz wychowanek Bartosz Stadnik otrzymał nagrodę. Bartosz pod okiem nauczyciela plastyki Magdaleny Cieplechowicz- Buczak wykonał batik „ Zamojska rotunda”. Konkurs organizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach.
 
XII Wigilia dla mieszkańców Zamościa „Bądźmy wszyscy razem”.
W dniu 14 listopada 2018 roku w Corner Pub odbyło się spotkanie dotyczące organizacji XII Wigilii dla mieszkańców Zamościa „Bądźmy wszyscy razem”. Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego już po raz kolejny włącza się w tę wyjątkową inicjatywę, w którą angażują się zamojscy restauratorzy organizując Spotkanie Wigilijne dla mieszkańców Zamościa.
 
Nasi wychowankowie dla Niepodległej
W dniu 10 listopada grupa wychowanków zajęć plastycznych, teatralnych i fotograficznych naszej placówki uczestniczyła w wyjeździe do Warszawy.
 
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości
W dniu 11 listopada 2018 r. Młodzieżowy Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczył w uroczystościach 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
 
Warsztaty plastyczne.
W dniu 09.11.2018 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zajęć rękodzieła plastycznego prowadzonych przez Panią Wiolettę Brzozowską uczestniczyli w warsztatach plastycznych dla uzdolnionych dzieci i młodzieży organizowanych przez Ośrodek Edukacyjno - Muzealny Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu.
 
Wystawa "Być jak marszałek"
W dniu 07.11.2018 odbyło się w MDK Zamość otwarcie wystawy wychowanków zajęć informatycznych pt. „Być jak marszałek”. Na wystawie zaprezentowano prace wychowanków pracowni informatycznej wykonane w technice grafiki komputerowej przedstawiające fotomontaże zdjęć wychowanków ucharakteryzowane w elementy charakterystyczne dla postaci marszałka Józefa Piłsudskiego.
 
Patriotyzm przez szachy
W piątek 09.11.2018 r. zorganizowany został w MDK Zamość Międzyszkolny Turniej Szachowy z cyklu "Patriotyzm przez szachy". Zawody odbyły się w ramach obchodów setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do turnieju przystąpiło 34 młodych szachistów reprezentujących szkoły w Zamościu.
 
Sukcesy szachowe
W środę 07.11.2018 r. odbyły się X Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu. Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu na w/w zawodach reprezentowało 3 szachistów, wychowanków nauczyciela gry w szachy Pana Andrzeja Czochry. W kategorii klasy IV - VI szkoły podstawowe pierwsze miejsce zdobył Igor Osmoliński, trzeci był Maciej Krzyżak. Na czwartym miejscu uplasował się Jan Radzik. Młodym szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Certyfikat dla MDK Zamość
W dniu 9 listopada o godz. 11.00 Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu odbyła się uroczystość pn.: „Lubelskie rekordy dla niepodległej” z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
 
Komunikat MEN i Głównego Inspektora Sanitarnego
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży przekazujemy Państwu list Pani Anny Zalewskiej Minister Edukacji Narodowej, oraz pana Jarosława Pinkasa Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący zabezpieczenie Państwa dzieci przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY