Madonny w MDK Zamość
Komunikat z posiedzenia komisji III Diecezjalnego Konkursu Fotograficzno - Plastycznego „Madonny”. Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pod nazwą „Madonny” w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej – Jego Ekscelencji ks. Biskupa Mariana Rojka wpłynęło 211 prac plastycznych oraz 22 prace fotograficzne z 27 placówek.
 
Fatima – Sanktuarium Maryjne
Od dnia 21.10. 2016 r. w Galerii Fotograficznej Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego Zamość „Na poddaszu” można będzie oglądać wystawę fotograficzną pt. „Fatima – Sanktuarium Maryjne”, której autorem jest nauczyciel fotografii Pan Andrzej Szumowski.
 
Kochani Nauczyciele
Życzenia od wychowanków...
 
Dzień Edukacji Narodowej - MDK Zamość 2016
Życzenia od naszych przyjaciół ...
 
Zwiedzamy polskie muzea
Dnia 08.10.2016 r. w ramach realizacji projektu „Zwiedzamy polskie muzea” odbył się wyjazd na warsztaty artystyczne do fabryki ozdób choinkowych w Nowej Dębie gdzie wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu mogli uczestniczyć w warsztatach malowania bombek, zwiedzili także muzeum i fabrykę, a także zobaczyli jak się wyrabia bombkę.
 
Szachiści z MDK Zamość
W sobotę 08.10.2016 r. odbył się w Tomaszowie Lubelskim X Międzynarodowy Turniej Szachowy Puchar Roztocza. MDK Zamość reprezentowało 23 wychowanków koła szachowego.
 
V Urodziny Galerii Revia Park z Zespołem Raptis
W dniu 1 października 2016 r. wychowankowie z Młodzieżowego Domu Kultury z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” grupy I uczestniczyli w jubileuszowych obchodach V Urodzin Galerii „Revia Park” w Zamościu. Występując w trzech blokach tanecznych Zespół uświetnił swoja obecnością w/w uroczystość.
 
Rada Rodziców MDK Zamość 2016
Rada rodziców jest to demokratycznie wybrana grupa przedstawicieli rodziców wszystkich wychowanków placówki. W dniu 28 września 2016r w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu wybrano nowy Zarząd Rady Rodziców.
 
77 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego
27 września 2016r. obchodziliśmy 77 rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego. W uroczystości patriotycznej nie zabrakło również wychowanków MDK Zamość, którzy złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem Armii Krajowej w Zamościu. Młodzieżowy Dom Kultury reprezentowali: Magdalena Kuroń, Dominika Witkowska, Wiktoria Rucińska, Sebastian Palikot i nauczyciel Paweł Kołodziejczyk.
 
Magda Kuroń Przewodniczącą Samorządu Wychowanków MDK Zamość
W dniu 28 września 2016 r. zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY