Komunikat VI Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży - Koziołek - Zamość 2015
W dniu 20 i 21 maja 2015 r. obył się VI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek” – Zamość 2015 r. organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W festiwalu uczestniczyło 75 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych.
 
Wystawa fotografii pt.: Kolory
W dniu 20 maja 2015 r. w Bursie Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu odbył się uroczysty wernisaż wystawy fotograficznej przygotowanej przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego i Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pt.: „Kolory”.
 
Postępowanie rekrutacyjne na zajęcia MDK
UCHWAŁA NR VII/66/2015 RADY MIASTA ZAMOŚĆ z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów
 
Informacja dla uczestników Przeglądu Tanecznego Inscenizacje 2015
Gorąco zapraszamy młodych tancerzy wraz z opiekunami w piątek 22 maja 2015 r. na godzinę 10.00 na VI Przegląd Taneczny „Inscenizacje – Zamość 2015” do Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu. Uprzejmie informujemy, że z związku z dużą ilością zgłoszeń, które napłynęły do nas przesunięciu ulega godzina rozpoczęcia imprezy z godziny 13.00 na godzinę 10.0
 
Międzynarodowe sukcesy wychowanków zajęć plastycznych MDK
Natalia Dobrowolska lat 9, Karolina Kasprzyk lat 11 i Jakub Szumowski lat 12 otrzymali wyróżnienia na międzynarodowych konkursach plastycznych.
 
Wychowankowie MDK w Teatrze im. J. H. Andersena
W dniu 10 maja 2015 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego zorganizował wyjazd dla swoich wychowanków do Teatru im. J. H. Andersena w Lublinie.
 
Kwiaty dla Mamy
Z okazji zbliżającego się święta „Dnia Mamy” w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu dnia 16.05. 2015 r. Wychowankowie gr. II zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Wiolettę Brzozowską mogli wraz z rodzicami uczestniczyć w otwartych warsztatach plastycznych.
 
Młodzi tancerze z MDK Zamość dla Honorowych Dawców Krwi
W dniu 16 maja 2015 r na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się druga edycja festynu „Honorowi dawcy krwi – dzieciom” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamościa Andrzeja Wnuka. Przed zamojską publicznością wystąpili wychowankowie zajęć tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Wystawa plastyczna w MDK - Motyle, ptaki i cudaki. Zdjęcia
W dniu 11 kwietnia 2015 r. o godz. 12.30 w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość odbył się uroczysty wernisaż wystawy plastycznej pt.:„Motyle, ptaki i cudaki…”. Jest to już druga zbiorowa ekspozycja prac plastycznych wychowanków MDK „Mały Artysta” przygotowanych pod okiem nauczyciela plastyki Pani Małgorzaty Magryta.
 
Wyniki Turnieju Szachowego z okazji 3 Maja w MDK Zamość
Dnia 4 maja 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego odbył się Turniej Szachowy z cyklu "Patriotyzm przez szachy". Był to czwarty i ostatni tego typu turniej w tym roku szkolnym. Tym razem młodzi szachiści uczcili 224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Turniej poprzedzony został podobnie jak przy wcześniejszych zawodach patriotyczną prelekcją Pana Zbigniewa Kordyacznego. Do turnieju przystąpiło 27 szachistów.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY