Międzyszkolny Turniej Szachowy „Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Regulamin: Międzyszkolny Turniej Szachowy „Pamięci Żołnierzy Wyklętych” z cyklu „Patriotyzm przez szachy”
 
Kocie sprawy - podsumowanie konkursu
W dniu 22 lutego 2017 r. w Galerii Sztuki Dziecka MDK miał miejsce wernisaż wystawy pokonkursowej, na której królowały koty i ich sprawy. Na wystawie zobaczyć można prace laureatów VIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno - Plastycznego pt. „Kocie sprawy”. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek.
 
„Maroko – Królewskie Miasta” w ramach cyklu „Spotkania na poddaszu”. Zaproszenie
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza na prezentację podróżniczą „Maroko – Królewskie Miasta” w ramach cyklu „Spotkania na poddaszu”, które odbędzie się 24 lutego, o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK Zamość, ul. Kamienna 20.
 
Projekt działań edukacyjno - kulturalnych MDK Zamość pod nazwą:
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu organizuje pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka projekt działań edukacyjno - kulturalnych pod nazwą „Barwy narodowe”. Skierowany jest do dzieci i młodzieży naszego regionu.
 
Komunikat z posiedzenia komisji VIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno - Plastycznego „Kocie sprawy” – Zamość 2017
Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu, Salonem Firmowy „Meblik” w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 888 prac plastycznych, 316 prac fotograficznych oraz 6 prac indywidualnych z 88 placówek. 37 prac nie spełniło wymogów regulaminu.
 
Bal karnawałowy w MDK Zamość
W dniu 15 lutego 2017 r. w Młodzieżowym Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się „Bal Karnawałowy” dla dzieci i młodzieży.
 
Regulamin I Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Nasza biało – czerwona”
Konkurs organizowany w ramach 186. rocznicy ustanowienia barw narodowych i Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
 
Ogólnopolski sukces wokalistki z MDK Zamość Adriany Różańskiej
W dniu 10 lutego 2017 r. na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się Gala Finałowa VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. I miejsce w kategorii wiekowej 16 - 18 lat zdobyła wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Adriana Różańska.
 
Spotkanie z teatrem w MDK - Baśniowe ,,Szczodre Gody”
We czwartek 9 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się spektakl inspirowany ludowymi Jasełkami, zwanymi w folklorze polskim ,,Szczodrymi Godami”. Sztuka teatralna została przygotowana z okazji pożegnania sezonu wigilijnego, udział w niej wzięli zaś wychowankowie wszystkich grup zajęć teatralnych MDK, prowadzonych przez nauczyciela Piotra Johaniuka.
 
Podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Piękny uśmiech - zdrowe zęby
W dniu 08 lutego 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu podsumowano VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech - zdrowe zęby”.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY