Zwierzęcy obyczaj - zaproszenie
Przedstawienie pt.:„ Zwierzęcy obyczaj ...”, które odbędzie się 3 czerwca o godz. 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu, adresowane jest do dzieci: tych młodszych i tych nieco starszych. Ale i dorośli mogą znaleźć coś dla siebie, bo „... najciekawsze jest to, o czym jeszcze nie wiecie...”.
 
II Drużynowy Turniej Wiedzy o Wielkiej Brytanii
Jak długa jest Tamiza? Ile stacji ma londyńskie metro? Ile waży mechanizm kuranta zegara Big Ben? W dniu 20 maja 2016 r. na te i podobne pytania odpowiedzi udzielili uczestnicy II Drużynowego Turnieju Wiedzy o Wielkiej Brytanii, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Wychowankowie MDK w teatrze
W niedzielę 22 maja 2016 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego wzięli udział w wyjeździe na spektakl „Mała Syrenka” w Teatrze Andersena w Lublinie.
 
Mała książka kucharska
W dniu 21 maja 2016 r. w Galerii Fotograficznej MDK „Na poddaszu” odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznego projektu i wernisaż wystawy pt.: „Mała książka kucharska”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Przewodniczący Rady Miasta Zamość - Pan Jan Wojciech Matwiejczuk.
 
Nagroda dla Natalii
Natalia Cisło, wychowanka Klubu Działań Plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, zdobyła wyróżnienie podczas XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości dla dzieci i młodzieży „Zawsze niech będzie…”.
 
Kwiaty dla Mamy - warsztaty
W dniu 19 maja 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się otwarte warsztatach plastyczne dla dzieci i ich rodziców z okazji „Dnia Mamy”.
 
Czytanie uskrzydla - XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
W dniach 29 maja - 5 czerwca 2016 r. w całym kraju odbędzie się XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, którego organizatorem jest Fundacja „ ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „ Czytanie uskrzydla”.
 
Nominacja do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki dla wychowanek MDK
17 maja 2016 r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. W przesłuchaniach uczestniczyły również wychowanki MDK Zamość: Amelia Kłos 6 lat, Nina Jabłońska 6 lat i Adriana Różańska 16 lat.
 
Komunikat z I Międzyszkolnego Przeglądu Fotograficznego i Plastycznego – Zamość 2016
W dniu 13.05.2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu podsumowano II etap I Międzyszkolnego Przeglądu Plastycznego i I Międzyszkolnego Przeglądu Fotograficznego – Zamość 2016 pod Patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka.
 
„Raptis” radośnie świętuje Dzień Rodziny.
W dniu 15. 05. 2016 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” wzięli udział w koncercie na Rynku Wielkim w Zamościu z okazji IV Marszu dla Życia i Rodziny.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY