III edycja Kreatywnej Fabryki Talentów.
W dniu 24 marca 2017 odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu podsumowanie trzeciej edycji projektu „Kreatywna Fabryka Talentów”. Jest to wspólne przedsięwzięcie dwóch placówek rozwijania talentów: MDK Zamość oraz Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu. Projekt obejmował serię warsztatów, podczas których uczniowie mogli rozpoznać swoje talenty, dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia pozalekcyjne w MDK oraz zdobywać nowe umiejętności poza lekcjami w szkole.
 
Sukcesy szachistów MDK
W sobotę 18.03.2017 r. 21 wychowanków koła szachowego Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyło w III Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Rachaniach. W kategorii "młodzicy" najlepszym zawodnikiem okazał się Karol Prochowicz, który uplasował się na III miejscu zdobywając tym samym brązowy medal. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także Aleksander Styczyński (5 miejsce) oraz Gabriel Flak (9 miejsce). W kategorii "juniorzy" na 5 miejscu uplasował się Michał Skwarek. Nauczycielem młodych szachistów jest Pan Andrzej Czochra.
 
Mistrzostw Polski dziewcząt w zapasach.
W dniu 18 marca 2017 r. Zespół Tańca Nowoczesnego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego „Raptis” w Zamościu zatańczył na otwarciu Mistrzostw Polski Juniorek w Zapasach i Pucharze Polski Juniorek Młodszych. Zawody zorganizowano w Ośrodku Sportu i Rekreacji pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka.
 
7 Talent z Zespołem MDK Zamość „Raptis”.
W dniu 17 marca 2017 r. tancerze Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” wraz z nauczycielem Panią Anną Antoszczak uczestniczyli w VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym 7 Talent w Lublinie.
 
Warsztaty rękodzieła artystycznego - „Magnolie”
W dniu 18.03.2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się otwarte warsztaty rękodzieła artystycznego adresowane do rodziców wychowanków placówki.
 
Kreatywna Fabryka Talentów - 2017
W dniu 15.03.2017 odbyły się kolejne warsztaty organizowane w ramach projektu "Kreatywna Fabryka Talentów". Jest to trzecia edycja projektu realizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz Szkołę Podstawową Nr 10 w Zamościu.
 
Zajęcia wokalno - rytmiczne MDK
Zobacz jak maluchy śpiewają? Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela MDK Pana Pawła Kołodziejczyka.
 
„KARTKA WIELANOCNA - ZAMOŚĆ 2017”
Regulamin. Konkurs ma charakter wewnętrzny - w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie wychowankowie/ uczestnicy zajęć Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. Tematem konkursu jest kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci pocztowej kartki świątecznej.
 
Goście z Miączyna
W dniu 14.03.2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się warsztaty fotograficzne i plastyczne dla uczniów ze Szkoły Podstawowej z Miączyna.
 
Siedem grzechów głównych
W Dąbrowie Górniczej rozstrzygnięto właśnie IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Siedem grzechów głównych", organizowanego przez Pałac Kultury Zagłębia. Celem konkursu było literackie lub malarskie podjęcie dyskusję na temat zrozumienia i wyznawania postaw i zjawisk moralnych, społecznych, etycznych, religijnych i kulturowych.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY