Nagrody w międzynarodowym konkursie dla MDK Zamość
Martyna Nowaczek i Kamila Pukaluk uczestniczki zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonych przez Panią Małgorzatę Magryta otrzymały Nagrody w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Darujmy światu pokój”.
 
Samorząd wychowanków MDK. Wybory 2017
Prezentujemy kandydatów do samorządu wychowanków MDK Zamość.
 
Koncert Zespołów Artystycznych MDK Zamość
Zespoły artystyczne naszej placówki uczestniczyły w niedzielę 10 września 2017 r. w Gielądzie Zajęć Pozalekcyjnej w Galerii Twierdzy Zamość. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z Koncertu Zespołów Artystycznych MDK Zamość.
 
Zaproszenie na zebranie Rady Rodziców MDK
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Przewodniczących Rady Rodziców poszczególnych kół które odbędzie się dnia 19.09.2017 r. (wtorek) o godz. 18:00. W trakcie zebrania zostaną przeprowadzone wybory do Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego na rok szkolny 2017/2018.
 
Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/ 2018?
Publikujemy przygotowaną przez resort edukacji broszurę dla rodziców pt. "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/ 2018?".
 
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018
 
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
 
Narodowe Czytanie 2017 w MDK Zamość.
Przyłącz się i czytaj fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.
 
Tornister Pełen Uśmiechów
Dnia 27 sierpnia 2017 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczył w podsumowaniu Ogólnopolskiej Akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”, której organizatorem był Caritas w Polsce. Podczas finału na Rynku Wielkim w Zamościu zaprezentowały się również zespoły artystyczne MDK : taneczne, wokalne oraz teatralne. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy oraz wziąć udział w pokazie żywych szachów. Nasza placówka wspólnie z Radą Rodziców MDK ufundowała również 3 plecaki wraz z wyposażaniem, dla dzieci z mniej zamożnych rodzin.
 
1 września - PAMIĘTAMY
W dniu 1 września 2017 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wspólnie z nauczycielami uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających 78 rocznicę napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY