Kartka Bożonarodzeniowa – Zamość 2016. Wyniki konkursu
Komunikat z rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego Kartka Bożonarodzeniowa – Zamość 2016 organizowanego dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców MDK Zamość odbędzie się w dniu 14 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w trakcie Koncertu Świątecznego MDK Zamość pt. „Spraw gwiazdkę na święta” w Klubie Batalionowym w Zamościu. Gorąco zapraszamy.
 
Wyróżnienie dla Amandy
Amanda Mojżesz, lat 15 uczestniczka zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonych przez Panią Małgorzatę Magryta otrzymała wyróżnienie udziałem w wystawie w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz”.
 
Taniec klasyczny - otwarte warsztaty w MDK
W dniu 29.11.2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców Zespołu Tanecznego „Kornelki” prowadzonego przez panią Alę Bochniak. Wychowankowie Zespołu razem ze swoimi rodzicami uczestniczyli w zajęciach tanecznych pt.: Taniec klasyczny „Dzieci – Rodzice”. Wspólne ćwiczenia, taniec i zabawa zintegrowały wychowanków placówki jak i rodziców, połączyły pokolenia.
 
Nabór wolontariuszy zakończony!
Zamojski Sztab Nr 892 uprzejmie informuje, że w dniu 30 listopada 2016 r. zakończył nabór wolontariuszy na XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do sztabu zgłosiło się więcej chętnych na wolontariuszy niż posiadanych miejsc.
 
XVII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2017
Regulamin konkursu
 
Ada Różańska na Przeglądzie Poezji Śpiewanej
Adriana Różańska wychowanka zajęć wokalnych MDK Zamość prowadzonych przez Pana Pawła Kołodziejczyka, w dniu 26 11.2016 wzięła udział w Przeglądzie Poezji Śpiewanej w Terespolu.
 
„Ptaki egzotyczne” - nagrodzone prace
W dniu 27 listopada 2016 r. w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak” odbyło się podsumowanie III Regionalnego Konkursu Plastycznego „Ptaki egzotyczne”.
 
Spotkanie samorządu MDK
W dniu 25 listopada 2016 r. odbyło się wyjątkowe spotkanie Samorządu Wychowanków MDK Zamość z okazji zbliżających się Andrzejek. W spotkaniu udział wzięli przedstawicieli różnych pracowni naszej placówki. Młodzież miała okazję lepiej się poznać, a także omówić zbliżające się wydarzenia i imprezy, które odbędą się w naszej placówce. Nasi wychowankowie mieli możliwość przedstawienia własnych pomysłów i koncepcji. Wychowankowie przygotowali także gry i zabawy animacyjne, które wszystkim uczestnikom bardzo się podobały.
 
Anioły - otwarte warsztaty plastyczne
W dniu 23 listopada 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się warsztaty plastyczne. W zajęciach prowadzonych przez nauczyciela MDK Panią Wiolettę Brzozowską, uczestniczyły dzieci z grupy czwartej wraz z rodzicami i opiekunami.
 
Inspiracje Makuszyńskim
Dnia 23 listopada 2016 roku o godzinie 13.30 w Galerii Sztuki Dziecka „Na Kamiennej” odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego- Zamość 2016” pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk .
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY