Ferie zimowe 2015 w MDK Zamość.
Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu gorąco zaprasza dzieci i młodzież do udziału w IV atrakcyjnych projektach feryjnych. Termin ferii: 02 – 13 lutego 2015 roku. Godziny opieki nad wychowankami: 8.00 – 16.00. Miejsce zajęć: Zamość, ul. Kamienna 20.
 
Wnioski stypendialne dla Wychowanków MDK Zamość
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu - jednostka oświatowa prowadzona przez Prezydenta Miasta Zamość jest placówką rozwijania talentów. W swojej systematycznej działalności edukacyjnej i pełnej zaangażowania pracy nauczycieli wspiera wychowanków w ich rozwoju. Pomaga im pozyskując środki finansowe poprzez wnioski stypendialne Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego.
 
Rozwijamy talenty- cz.I
Osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
 
Rozwijamy talenty cz. II
Osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu - c.d.
 
Hania Kawalec z MDK Zamość - nagrodzona
W dniu 27 stycznia 2015 roku MDK nr 2 w Lublinie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Renesans lubelski” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty towarzyszącego Festiwalowi Muzyka Dawna w Lublinie. Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego reprezentowała Hanna Kawalec, która w tym konkursie otrzymała nagrodę. Hania pracuje pod okiem nauczyciela plastyki Magdaleny Cieplechowicz- Buczak
 
Aktorzy z MDK Zamość w programie: Hej kolęda, kolęda
W dniu 22 stycznia 2015 o godz. 17.45 na scenie w O.D.K. "OKRĄGLAK" zaprezentowała się III grupa zajęć teatralnych Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego z programem Jasełka "Hej kolęda, kolęda". Rodzice, seniorzy i zaproszeni goście m.in.: Pan Jan Sadło - Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej im J. Zamoyskiego włączyli się do wspólnego kolędowania. Nauczycielem prowadzącym młodych aktorów jest Pani Krystyna Różańska. Gratulujemy udanego występu.
 
„KOCHAMY WAS”
Tak zatytułowany koncert odbył się dnia 22 stycznia 2015r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu. Wychowankowie Muzycznego Klubu Przedszkolaka i Zespołu Wokalnego zatańczyli i zaśpiewali dla swoich Babci i Dziadków. Koncert przygotował Pan Paweł Kołodziejczyk – nauczyciel MDK Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia!
 
Sztab Nr 892 zebrał w 2015 r kwotę 111 447,77 zł.
Sztab WOŚP Nr 892 informuję, że w dniu 11 stycznia 2015 r. w trakcie 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki współpracy z wieloma instytucjami, organizacjami, firmami, oraz szkołami i placówkami Naszego Regionu zebrano 111 447,77 zł.
 
Program 23 Finału WOŚP
W dniu 8 stycznia o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w siedzibie sztabu Nr 892 odbyła się konferencja prasowa, na której omówiono zasady organizacji i bezpieczeństwa oraz zaprezentowano program 23 Finału WOŚP.
 
Komunikat Fundacji WOŚP
Wstępne podsumowanie wydatków z 22. Finału WOŚP. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przedstawia wstępne rozliczenie wydatków za środki zebrane w 22. FINALE WOŚP, który odbył się 12 stycznia 2014 roku.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY