Certyfikat jakości dla MDK Zamość
W dniu 26 sierpnia 2015 r. Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu otrzymał certyfikat potwierdzający bardzo wysoką jakość pracy przyznany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Babisza. Certyfikat otrzymują szkoły i placówki oświatowe na podstawie wyników po przeprowadzonej ewaluacji zewnętrznej.
 
Kalendarz Imprez Międzyszkolnych MDK w roku szkolnym 2015/2016
Prezentujemy nowy Kalendarz Imprez Międzyszkolnych organizowanych przez naszą placówkę, adresowanych do dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.
 
Polityka oświatowa na rok szkolny 2015/2016
Minister edukacji narodowej ustaliła kierunki realizacji polityki oświatowej na nowy rok szkolny. Wynikają z nich zadania dla organów nadzoru pedagogicznego i placówek doskonalenia nauczycieli. Ustanowiła również nadchodzący rok szkolny Rokiem Otwartej Szkoły.
 
Nowy plan zajęć MDK
Publikujemy nowy plan zajęć Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu na rok szkolny 2015/2016. Plan zajęć stałych obowiązuje od 1 września 2015 roku.
 
Projekt „Tęczowe Wakacje w MDK” – Zamość 2015
Zapraszamy dzieci i młodzież do Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu na bezpłatne uczestnictwo w Projekcie „Tęczowe wakacje w MDK”, który trwa od 29 czerwca do 31 sierpnia 2015 r.
 
Podsumowanie działań Klubu Młodego Poligloty MDK Zamość
W dniu 25 czerwca 2015 r. o godz. 17 00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyła się uroczystość podsumowująca zajęcia języka angielskiego w roku szkolnym 2014/15.
 
Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
W dniu 20.06.2015 r. o godz. 12.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość „Na Kamiennej” odbyło się uroczyste podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt.: „Mój dom, moja ojczyzna, moja Europa”. Konkurs organizowany był pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Krzysztofa Hetmana oraz Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka przy współpracy z Zarządem Osiedla Kilińskiego oraz Radą Rodziców.
 
Młodzi tancerze z MDK Zamość w Krośnie
W dniu 27. 06. 2015 r. wychowankowie zajęć tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyli w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "INTERMEDIUM 2015 w Krośnie.
 
Wystawa plastyczna pt.: Moja rodzina w MDK
W dniu 17 czerwca 2015 r. o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK obyło się otwarcie wystawy prac plastycznych pt.” Moja Rodzina”. Autorami prac są wychowankowie zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Wiolettę Brzozowską.
 
Dzień Dziecka – Dzień Rodziny - zdjęcia
W sobotę 13 czerwca 2015 r w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego przy ul. Kamiennej 20 wspólnie z Zarządem Osiedla Kilińskiego zorganizowano festyn rodzinny p.n.: "Dzień Dziecka – Dzień Rodziny".
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY