Zamość. Próba pobicia Rekordu Polski w Tańcu Belgijce. Zaproszenie
W dniu 1 czerwca o godzinie 12.00 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się próba pobicia Rekordu Polski w Tańcu Belgijce. Wydarzenie organizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Zamość oraz Miasto Zamość.
 
Koncert Wiosenny dla Mamy i Taty
Z okazji Dnia Mamy w dniu 24 maja 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się „Koncert Wiosenny”. Najmłodsi wychowankowie placówki prezentowali swoje umiejętności rytmiczno – wokalne przed rodzicami. Dzieci do koncertu przygotował Pan Paweł Kołodziejczyk - nauczyciel MDK.
 
Julia Krukowska nagrodzona
Julia Krukowska wychowanka zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu zdobyła wyróżnienie w 17 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Człowiek w ruchu”, organizowanym przez MDK w Pabianicach.
 
„Utalentowani 2017”
W dniu 22 maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Zamościu odbyły się eliminacje taneczne w ramach miejskiego projektu „Utalentowani 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka.
 
III Festiwal Sportu dla Rodziny - Zamość 2017
W parku miejskim w Zamościu odbył się III Festiwal Sportu dla Rodziny. W imprezie udział wzięli wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego prezentując swoje umiejętności wraz z nauczycielami i rodzicami. Na scenie zaprezentowali się tancerze z ZTN „Raptis” w układach tanecznych opracowanych przez nauczyciela MDK Panią Annę Antoszczak oraz aktorzy grupy teatralnej MDK Zamość, którzy wystąpili pod okiem Pana Piotra Johaniuka. Szachiści prowadzeni przez Pana Andrzeja Czochrę uczestniczący w turnieju szachowym. Organizatorem wydarzenia był Międzyszkolny Klub Sportowy Padwa Zamość.
 
MDK Zamość zagrał w Kapeli Serc
W sobotę 20 maja 2017 r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego uczestniczyli w charytatywnym koncercie pn.: „Kapela Serc”. W imprezie Naszą placówkę reprezentowali młodzi tancerze z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” grupy I; II; III. Występy wspierały akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym. Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się , że mogliśmy wesprzeć tak szczytny cel. Organizatorem koncertu był Zamojski Dom Kultury. Młodych tancerzy przygotowała Pani Anna Antoszczak nauczyciel MDK Zamość.
 
Wychowankowie MDK Zamość na warsztatach ceramicznych
W dniu 19 maja 2017 r. wychowankowie zajęć plastycznych i rękodzieła artystycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyli w warsztatach ceramicznych, które odbyły się w pracowni Ceramiki i Rękodzieła Artystycznego „Żywioły ziemi” w Lublinie.
 
Srebrny Śpiewający Słowik dla wychowanki MDK Zamość
W dniu 18 maja 2017 r. w Rykach odbył się finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. W konkursie festiwalu uczestniczyły wokaliści ze wszystkich - 20 powiatów województwa lubelskiego. Wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury – Adriana Różańska zajęła II miejsce w kategorii IV (17 – 20 lat) i otrzymała „Srebrnego Śpiewającego Słowika”.
 
W zdrowym ciele - zdrowy duch
W ramach działań związanych z kształtowaniem zdrowych nawyków żywienia i poprawę aktywności fizycznej wychowankowie MDK Zamość uczestniczyli w spotkaniu i specjalistycznym pokazowym treningu sportowym.
 
VIII Koziołek – wyniki
W dniu 16 maja 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek”. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY