Zakaz parkowania
Uprzejmie informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży parkowanie bezpośrednio przed wejściem do MDK Zamość jest zabronione i wymaga specjalnego zezwolenia!
 
„Raptis” na 43 Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego
W dniach 17 – 19 . 11. 2017 r. grupa wychowanków Zespołu Tańca Nowoczesnego „ Raptis” z Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu wraz z nauczycielem Panią Anną Antoszczak uczestniczyli w 43 Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie k. Białegostoku
 
18 Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2018
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie wokalnym.
 
Medale dla szachistów MDK Zamość
W sobotę 18.11.2017 r. wychowankowie koła szachowego MDK Zamość wzięli udział w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach LZS Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość na 2017 r.
 
Anioły warsztaty ceramiczne
W dniu 17 listopada 2017 r. wychowankowie zajęć rękodzieła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyli w warsztatach ceramicznych, które odbyły się w pracowni Ceramiki i Rękodzieła Artystycznego „Żywioły ziemi” w Lublinie.
 
Andrzejkowy Turniej Szachowy W MDK Zamość
Regulamin „Andrzejkowego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu”
 
Andrzejkowy Bal Przebierańców - zdjęcia.
W dniu 15. 11. 2017 r. o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się coroczny Andrzejkowy Bal Przebierańców. Były gry, zabawy, wróżby, wspólne tańce, konkursy, a na koniec słodki poczęstunek. Wybrano królową i króla balu. Andrzejki w MDK Zamość sfinansowała Rada Rodziców. Dziękujemy.
 
Warsztaty plastyczne w Zwierzyńcu
W dniu 13.11.2017 r. wychowankowie zajęć rękodzieła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu uczestniczyli w warsztatach plastycznych organizowanych przez Ośrodek Edukacyjno - Muzealny Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu.
 
Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Zamość jak co roku celebrował święto 11 Listopada. Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę rozpoczął Zamojski Marsz Niepodległości. Kolejno odbyły się też msza św. w intencji Ojczyzny, oraz Manifestacja Patriotyczna z ceremoniałem wojskowym, Apelem Pamięci i salwą honorową na Rynku Wielkim. Ważnym elementem było złożenie wieńców i kwiatów przy tablicy upamiętniającej pobyt w Zamościu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Obchody święta narodowego zakończyła uroczysta sesja Rady Miasta.
 
Turniej - Patriotyzm przez szachy
W piątek 10.11.2017 r. o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy w ramach Obchodów 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY