Magda Kuroń Przewodniczącą Samorządu Wychowanków MDK Zamość
W dniu 28 września 2016 r. zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 
Moja wiara, moja miłość - MDK Zamość 2016
Regulamin Konkursu Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”
 
Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w MDK – Zamość 2016
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu jest organizatorem „Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w MDK – Zamość 2016”, pod patronatem Jego Ekscelencji ks. Mariana Rojka Biskupa Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, który odbędzie się w terminie 21 - 27.10.2016 r.
 
Diecezjalny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny ,,Madonny”
Regulamin III Diecezjalnego Konkursu Fotograficzno – Plastycznego ,,Madonny” zorganizowany w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej pod Honorowym Patronatem JE Mariana Rojka Biskupa Diecezji zamojsko - lubaczowskiej
 
17 września - pamiętamy!
W dniu 17 września 2016r. wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających 77 rocznicę agresji sowieckiej na Polskę.
 
Wychowankowie MDK uczcili 77 rocznicę agresji sowieckiej na Polskę
W dniu 17.09.2016 Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego zorganizował wyjazd patriotyczny z okazji rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Wychowankowie MDK odwiedzili Muzeum Historyczne Inspektoratu Zamojskiego im. ST. Prusa PS. „Adam” d-cy 9 p.p. AK Ziemi Zamojskiej w Bondyrzu.
 
25-lat temu w Zamościu, wrzesień 1991.
Co działo się w naszym mieście ćwierć wieku temu? Jak wyglądała starówka i nasze ulice we wrześniu 1991r? Czy bardzo zmienił się obraz hetmańskiego grodu? Czy problemy ludzi z tamtych dni zostały rozwiązane?
 
Nagroda dla Bartosza
Podsumowanie konkursu "Moje Miasto Dziedzictwem Kultury" odbyło się w środę w BWA Galerii Zamojskiej. Przedsięwzięcie organizowane jest od momentu wpisu Zamościa na prestiżową listę zabytków UNESCO w 1992 roku.
 
Tancerze z MDK Zamość na występach w hali OSiR
W dniu 11.09.2016 r. Zespół Tańca Nowoczesnego „Raptis” Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu wziął udział w oprawie artystycznej podsumowującej Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „ O Buławę Hetmańską” w Zamościu którego organizatorem był Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa”. Opiekunem młodych tancerzy jest Pani Anna Antoszczak.
 
MDK - zamojska kuźnia talentów
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Oprócz szkół swoją działalność ożywiły również inne placówki edukacyjne, jedną z nich jest Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY