Nagrody za osiągnięcia artystyczne
W dniu 22 czerwca 2016 roku Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk nagrodził uczniów zamojskich placówek oświatowych.
 
Taneczny koncert w MDK Zamość
W dniu 23. 06. 2016 r. odbył się koncert Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu pt.: „Z serca dziękujemy” dedykowany rodzicom wychowanków w uznaniu za ich całoroczną pomoc.
 
Podsumowanie zajęć języka angielskiego w MDK
W dniu 22 czerwca 2016 r. o godzinie 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć języka angielskiego.
 
Podsumowanie zajęć szachowych
W poniedziałek 20.06.2016 r. o godzinie 15.30 miało miejsce uroczyste podsumowanie zajęć szachowych prowadzonych w MDK Zamość.
 
Nowa wystawa w Galerii Sztuki Dziecka MDK Zamość
We wtorek 21 czerwca 2016 roku, w Galerii Sztuki Dziecka Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego „Na Kamiennej”, odbył się wernisaż prac podsumowujący kilkumiesięczną działalność młodych artystów należących do „Klubu Działań Plastycznych MDK”, prowadzonego przez Magdalenę Majer.
 
Srebrny i Brązowy Chrząszcz - dla MDK Zamość
W dniu 17 i 18 czerwca 2016 r. w Szczebrzeszynie odbył się XIX Integracyjny Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”.
 
Wiktor na Mistrzostwach Polski Hip – Hop ZNTS w Łodzi.
Wiktor Nurzyński - wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” w dniach 18 – 19.06.2016 r. uczestniczył w Mistrzostwach ZNTS w Tańcu Sportowym, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy WDU. W zawodach wzięli udział najlepsi tancerze z całej Polski.
 
Złoty Słowik dla Adriany Różańskiej
W dniu 18 czerwca 2016 r. w Rykach odbył się Koncert Finałowy Laureatów Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.
 
Dzieciaki Dziękują – Zamość 2016
W dniu 16 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się uroczysty koncert „Dzieciaki Dziękują” podsumowujący pracę w roku szkolnym 2015/16.
 
Koncert ZT Kornelki - MDK Zamość
W dniu 17 czerwca 2016 r. o godz. 16.10 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbył się Koncert taneczny i uroczyste podsumowanie zajęć Zespołu Tanecznego „Kornelki” prowadzonego przez Panią Alę Bochniak.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY