Wyniki konkursu „Kartka Wielkanocna - Zamość 2018
W dniu 20 marca 2018 r. podsumowano Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna - Zamość 2018" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w ramach obchodów jubileuszu 70 - lecia placówki, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku.
 
Stypendia dla młodych plastyków z MDK Zamość.
W dniu 13 marca 2018 roku Zarząd Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zatwierdził wyniki prac komisji do spraw oceny wniosków i przyznał stypendia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Na wniosek złożony przez dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego, uczestniczki zajęć plastycznych: Małgorzata Bartosiak, Martyna Nowaczek, Justyna Rzemieniuk, Wiktoria Warwasiewicz otrzymały stypendia Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego na rok 2018 w dziedzinie plastyki. Stypendystki uczęszczają na zajęcia plastyczne prowadzone przez Panią Magdalenę Majer, Panią Magdalenę Cieplechowicz-Buczak i Panią Małgorzatę Magryta, które przygotowały wnioski stypendialne. Serdecznie gratulujemy młodym plastykom i ich nauczycielom.
 
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - turniej szachowy.
Międzyszkolny Turniej Szachowy „Patriotyzm przez szachy” Pamięci Dzieci Zamojszczyzny. Turniej organizowany był w ramach obchodów jubileuszu 70- lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku.
 
I Miejsce w IX Śpiewo – Graniu dla MDK Zamość
14 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu odbył się konkurs muzyczny pod nazwą „Śpiewo – Granie w Ekonomiku”. I Miejsce w kategorii zespoły zdobył Zespół Wokalno – Instrumentalny z Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. MDK reprezentowali: Joanna Blaszka, Dominik Budzyński, Wiktoria Fiedurek, Julia Grela, Filip Kitka, Karolina Szeremeta i Magdalena Szewczyk. Zespół przygotował i prowadzi Pan Paweł Kołodziejczyk nauczyciel MDK Zamość. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
Nagrody dla wychowanków MDK
W Gminnym Ośrodku Kultury w Świnnej k/Żywca ogłoszono wyniki XXV Jubileuszowej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”, pod patronatem śląskiego i małopolskiego Kuratora Oświaty.
 
Siedem Grzechów Głównych - nagrody w konkursie plastycznym
Wychowankowie zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zostali laureatami X JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH” 2018
 
Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2018.
Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 858 prac z 62 placówek z województwa lubelskiego. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach jubileuszu 70- lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku.
 
Turniej Szachowy im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego
W dniu 1 marca 2018 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - Zamość 2018 z cyklu „Patriotyzm przez szachy”. Sędzią Głównym zawodów był Pan Andrzej Czochra. Turniej organizowany był w ramach obchodów jubileuszu 70- lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku. Relacja fotograficzna: Karolina Boratyn, Andrzej Czochra.
 
„Patriotyzm przez szachy”. Turniej z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - Zamość 2018 z cyklu „Patriotyzm przez szachy”. Turniej organizowany jest w ramach obchodów jubileuszu 70- lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku.
 
Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna - Zamość 2018”
Konkurs ma charakter wewnętrzny - w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie wychowankowie/ uczestnicy zajęć Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. Tematem konkursu jest kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci pocztowej kartki świątecznej. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów jubileuszu 70- lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, którego finał odbędzie się w marcu 2019 roku.
 
KALENDARZ IMPREZ
INFORMACJE DLA RODZICÓW
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY